فهرست
اختصاصی از برزیل/ جشن بازیکنان ایران: از پیروزی والیبالیست‌ها احساس غرور می‌کنیم
اختصاصی از برزیل/ جشن بازیکنان ایران: از پیروزی والیبالیست‌ها احساس غرور می‌کنیم

اختصاصی از برزیل/ جشن بازیکنان ایران: از پیروزی والیبالیست‌ها احساس غرور می‌کنیم

آی اسپورت- پیروزی بی سابقه تیم والیبال ایران در ایبیراپوئرا باعث خوشحالی فوتبالیست های این کشور در کورینتیانس شد.

در حالی که فوتبالیست های ایرانی  زیر گرمای شدید در کورینتیانس تمرین می کردند، هموطنانشان در حال تاریخ سازی در استادیوم ایبیراپوئرا بودند.تیم والیبال ایران در یک دیدار تاریخی موفق شد برزیل را با نتیجه 3-0 شکست دهد تا اولین پیروزی تاریخش را در برابر مردان سرزمین قهوه به دست آورند.بازیکنان تیم فوتبال ایران اعلام کردند از این نتیجه تیمشان خوشحال و مفتخرند.

کریم انصاری فرد پس از شنیدن این خبر به خبرنگاران گفت که از شنیدن نتیجه بازی شگفت زده شده است، او از شنیدن این پیروزی هم وطنانش ابراز شادی کرد و گفت:\" من خیلی از بازیکنان تیم ملی والیبال را می شناسم و با آنها دوست هستم، می خواهم به همه  ی آنها به خاطر این پیروزی تبریک بگم واقعا این نتیجه من را شگفت زده کرد من به والیبالیست های کشورم به خاطر کاری که انجام دادند افتخار می کنم.مهم نیست چه ورزشی باشد مهم این است که پیروزی آنها پیروزی کشور ما بود آنها ایران را سربلند کردند.\"

پیشرفت والیبال ایران غیر قابل انکار است آنها سال گذشته موفق به شکست دادن ایتالیا و آمریکا ،دو قدرت بزرگ والیبال، شدند.

کارلوس کی‌روش درباره دیدار والیبال ایران می گوید:\" والیبال در ایران در سال های اخیر به طرز چشم گیری محبوب تر شده و باعث ایجاد یک حس ملی گرایی شدید در این کشور شده است.

امروز صبح تیم فوتبال ایران آخرین تمرینش قبل از بازی با ترینیدادو توباگو انجام داد که یک شنبه بعدازظهر در کورینتیانس برگزار می شود.

ایران در اولین بازیش در جام جهانی  16 ژوئن در استادیوم ارنا ده بایژادا در کوریتیبا به مصاف نیجریه خواهد رفت.در حالی که تیم والیبال ایران برای رویایی دو هفته آینده اش مقابل برزیل به تهران بازخواهد گشت.

  ۳  
آی اسپورت
2014-06-08 00:47:08
نظر دهید

۳ نظر
-
يكشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۲۷
به امید خدا دومین پیروزی ایران در برزیل رقم میخوره
نام و نام خانوادگی:حسین شاکری بوشهری
يكشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۳۰
بایدتیم فوتبال رابه سالن مسابقه می بردند.دیدن این پیروزی شگرف اندازه بیست بازی تدارکاتی ارزش داشت.زیرافوتبالیست هاپیش ازهرچیزازکمبوداعتمادبه نفس وغرورملی رنج می برند ‏‎ ‎
محمد
يكشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۴۰
حسین شاکری عزیز
کمبود اعتماد به نفس مشکل ریشه ای نیست...
کمبود زیر ساخت موجب کمبود اعتماد به نفس و ... میشه
بالای 20 ساله که والیبال ایران داره شرایط رو برای این کارها فراهم میکنه!! اگه افراد سودجو از فوتبال بکشن بیرون فوتبال هم طی چند سال آینده اینجوری میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر