فهرست
آرژانتین 2-0 اسلوونی: آلبی سلسته ترسناک نبود
آرژانتین 2-0 اسلوونی: آلبی سلسته ترسناک نبود

آرژانتین 2-0 اسلوونی: آلبی سلسته ترسناک نبود

آی اسپورت-تیم ملی آرژانتین در آخرین دیدار دوستانه اش پیش از آغاز جام جهانی موفق شد با نتیجه 2-0 اسلوونی را شکست دهد

اولین گل ملی ریکی آلوارز و گل زنی مسی برای آرژانتین باعث به دست آمدن یک پیروزی آسان برای شاگردان سابه یا شد.

در این دیدار آرژانتین از همان ابتدا صاحب توپ و میدان بود تا اینکه ریکاردو آلوارز با شوتی دقیق توپ را به قعر دروازه وید بلک دروازه بان اسلوونی فرستاد.

ماکسی رودریگز پیش از پایان نیمه فرصت داشت تا برتری آلبه سلسته را دوبرابر کند اما این فرصت عالی را  بلک با واکنش فوق العاده اش از او گرفت.

سابه یا با وجود برتری تیمش در نیمه دوم مثلث خطرناک خط حمله اش یعنی مسی آگوئرو و دیماریا را به زمین فرستاد و این فوق ستاره بارسلونا بود که روی حرکت بی نظیر دیماریا و پاس گل آگوئرو موفق به زدن دومین گل آرژانتین شد.

یاران سابه یا حالا پس از اتمام تمام دیدارهایشان می توانند به اولین دیدارشان در جام جهانی در گروه F  مقابل بوسنی در 15 ژوئن بیاندیشند.

در این دیدار  یک پنالتی هم به نفع آرژانتینی ها می توانست گرفته شود وقتی که ازکوئیل لاوتزی در دقیقه در مصاف با دالیبور استوانویچ به زمین افتاد اما داور گمان کرد که هافبک اسلوونی توپ را زده است.

تنها دو دقیقه پس از این حرکت بود که آلوارز اولین گل ملی اش را با گلی که تقریبا از فاصله 20 متری به گوشه راست دروازه فرستاد به ثمر رساند.

اندکی بعد لوکاس بیلیا به خاطر ضربه ای که به زانویش خورد جای خود را به هوگو کامپانیرو داد، به نظر می رسید این تعویض جهت جلوگیری از مصدومیت مدافع آرژانیتن بود.

این تعویض تاثیری در روند بازی آرژانتینی ها نداشت و تنها چند دقیقه بعد آلوارز می توانست با گل کردن پاس ماسکرانو دبل کند ولی نتوانست از این موقعیت تک به تک استفاده کند.

رودریگز دوباره در دقیقه  35 خالق یک موقعیت دیگر شد که حرکت زیبا و شوت فوق العاده او با عکس العمل زیبای بلک این حمله ناکام ماند.

پس از وقفه کوتاهی آرژانتین دوباره حمله به دروازه اسلوونی را از سر گرفت اما بلک دوباره مانع گلزنی هم باشگاهیش در اینتر میلان شد.

با کند شدن ریتم بازی سابه یا دی ماریا، آگوئرو و مسی را به زمین فرستاد در این لحظات اسلوونی بود که درون محوطه جریمه توسط صاحب موقعیت شد که نوکاویچ موقعیت را از دست داد.

در دقیقه 76 دومین گل آرژانتین هم از راه رسید وقتی که پاس فوق العاده دی ماریا توسط آگوئرو به مسی رسید و او درون محوطه جریمه موفق به ثمر رساندن گل برای آلبی سلسته شد.

این گل اولین گل ملی مسی برای آرژانیتن در سال 2014 بود که می تواند به او انگیزه مضاعفی برای درخشش در جام جهانی در خانه رقیب سنتیش برزیل  و رساندن آرژانتین به قهرمانی بدهد.

     
آی اسپورت
2014-06-08 03:17:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر