فهرست
امیر شاپورزاده: ایران می تواند از گروه صعود کند / بلژیک شگفتی ساز جام جهانی خواهد بود
امیر شاپورزاده: ایران می تواند از گروه صعود کند / بلژیک شگفتی ساز جام جهانی خواهد بود

امیر شاپورزاده: ایران می تواند از گروه صعود کند / بلژیک شگفتی ساز جام جهانی خواهد بود

آی اسپورت- امیر شاپورزاده حالا 31 ساله است و در لیگ منطقه ای آلمان برای کیکر ورتسبرگ در غرب باواریا بازی می کند. او سابقه ی حضور در تیم استیل آذین را در لیگ برتر ایران دارد و به تیم ملی ایران نیز برای بازی های غرب آسیا دعوت شده بود.
شاپورزاده در گفتگویی با سایت رسمی فدراسیون فوتبال آلمان شرکت کرد و در مورد بازی های جام جهانی و گروه تیم ملی ایران در این رقابت ها به بحث و تبادل نظر پرداخت:
جام جهانی برزیل کمتر از چند روز دیگر آغاز می شود، تصور شما از این جام چگونه است؟
برزیل میزبان بازی ها است کشوری که در آن همه دیوانه ی فوتبال هستند. بنابراین این مسابقات در جوی پر شور برگزار خواهد شد و از نظر ورزشی این می تواند یک سورپرایز واقعی برای تیم ها باشد. علاوه بر برزیل، من بلژیک را هم تیم قدرت مندی می دانم ای کاش می توانستم بازی ها را از نزدیک دنبال کنم اما سفر به آمریکای جنوبی بسیار طاقت فرسا است به همین دلیل تصمیم گرفتم از تلویزیون و همراه خانواده ام جام جهانی را تماشا کنم.
تیم ملی ایران، شما به این تیم اعتماد می کنید؟
اینکه ایران در جام جهانی حضور دارد، خود به خود یک دستاورد فوق العاده است. بازیکنان مهارت و تسلط قابل ملاحظه ای دارند این اعتماد به نفس حتی می تواند موجب شود که تیم کی روش در گروه خود زنده بماند و این احساس برای صعود به آن ها کمک کند.
شانس تیم ملی آلمان را چگونه ارزیابی می کنید؟
تیم ملی آلمان دوباره با یک تیم خوب راهی جام جهانی شده است اما اگر آن ها بخواهند برای کسب عنوان با تیم های دیگر رقابت کنند باید تمامی بازیکنان خود را در فرم مناسب در اختیار داشته باشند.
     
آی اسپورت
2014-06-08 08:31:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر