فهرست
سرمربی بوسنی: پیروزی یا تساوی مقابل آرژانتین؟ در این مورد قول نمی دهم
سرمربی بوسنی: پیروزی یا تساوی مقابل آرژانتین؟ در این مورد قول نمی دهم

سرمربی بوسنی: پیروزی یا تساوی مقابل آرژانتین؟ در این مورد قول نمی دهم

آی اسپورت- تیم فوتبال بوسنی هرزگوین یکی از رقبای تیم ایران در گروه ششم جام جهانی، جمعه وارد برزیل شد آن ها با پروازی مستقیم از شیکاگو خود را به برزیل رساندند و پس از مراسم استقبال راهی هتل محل اقامت خود شدند.
تمامی 23 بازیکن تیم ملی بوسنی، از سلامتی کامل برخوردارند و تنها چند مصدومیت کوچک بین بازیکنان وجود دارد که نمی تواند کادر فنی بوسنی را نگران کند آن ها دوشنبه در آخرین دیدار تدارکاتی خود به مصاف تیم ملی زیر 21 ساله های باشگاه سانتوس می روند.
منصور موژدا مدافع راست تیم ملی بوسنی به همراه سافت سوسیچ سرمربی این تیم در کنفرانس خبری این تیم شرکت کردند و به پرسش ها پاسخ دادند:
موژدا در گفتگویی با خبرنگاران گفت:\" جو برزیل فوق العاده است ما استقبالی شگفت انگیز را در همان بدو ورود به فرودگاه شاهد بودیم وقتی با هم تیمی هایم صحبت می کردم همه از این مهمان نوازی تشکر می کردند. اما در مورد بازی با آرژانتین، آن ها یکی از بهترین تیم های جهان هستند و ما می خواهیم بهترین عملکرد خودمان را در مقابل آن ها به نمایش بگذاریم تا یک نتیجه مثبت را از اولین بازی در جام جهانی بگیریم.\"
سرمربی بوسنی، سافت سوسیچ نیز در مورد اولین بازی تاریخ بوسنی در جام جهانی گفت:\" نمی توانم هیچ قولی در مورد پیروزی و یا تساوی مقابل آرژانتین به شما بدهم.\"
     
آی اسپورت
2014-06-08 10:27:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر