فهرست
صبر شفر تمام شد؛ به فیفا شکایت می‌کنم
صبر شفر تمام شد؛ به فیفا شکایت می‌کنم

صبر شفر تمام شد؛ به فیفا شکایت می‌کنم

آی اسپورت - سرمربی آلمانی سابق استقلال با انتشار یک متن طولانی در صفحه اینستاگرام اعلام کرد پس از بی احترامی های باشگاه، پرونده خود با استقلال را به فیفا می‌برد. وینفرد شفر که سابقه نوشته‌های طولانی در اینستاگرام را دارد، در این متن نامی از فرهاد مجیدی جانشین خود نیاورده که نشان می‌دهد از او بابت حضورش روی نیمکت ناراضی است. او همچنین سه کاپیتان استقلال را به برادری و اتحاد دعوت کرده است. بنابر آنچه شفر می‌گوید پرونده او و استقلال به فیفا می‌رود و توافقی در کار نخواهد بود. متن صحبت های منتشر شده شفر در صفحه اینستاگرامش در زیر آمده است:

«بعد از زیر پاگذاشتن های مکرر مفاد قرارداد از سوی باشگاه که مدت زیادی هم به طول انجامید، به همراه دستیارانم احساس بی‌احترامی می‌کنیم. شانس زیادی به باشگاه دادم تا راه حلی پیدا کند ولی دیروز تصمیم گرفتم به این ماجرا پایان بدهم و به وکیلم دستور دادم که قرارداد من را به پایان برساند و در زودترین زمان ممکن پرونده من را به فیفا ارسال کند.

مایلم از هواداران فوق‌العاده استقلال تشکر کنم، حمایت شما غیرقابل اندازه‌گیری بود و حس‌تان نسبت به استقلال باورنکردنی است. می‌خواهم از همکاران ایرانی، جامائیکایی و آلمانی‌ام تشکر کنم، بعد از این مدت کار سختی که در این تیم انجام دادند.

تماشاگران استقلال می‌توانند به افرادی مثل محمد، اشکان، بیژن، آرمین و مهرشاد افتخار کنند. می‌خواهم از بازیکنانم تشکر کنم، آنها کارشان را خیلی خوب انجام دادند. شما تحت هر شرایطی سخت کار کردید و قلب‌تان را برای باشگاه گذاشتید. مهم‌تر از همه چیز خیلی پیشرفت کردید، این فوق‌العاده است و برای من همه شما قهرمان هستید و من به شما افتخار می‌کنم.

تشکر ویژه از کاپیتان‌های من؛ مهدی، کمک زیادی به ما کرد و از روز اول تا آخر نه تنها به تیم بلکه به باشگاه در جهات مختلف کمک کرد. پژمان وقتی از مصدومیت جدی برگشت بسیار سخت جنگید و تبدیل به صخره خط دفاعی ما در این فصل شد. خسرو هم همیشه آماده بود تا صد در صد توان خودش را در موقع نیاز در خدمت تیم بگذارد. شما سه نفر شاید اکنون از هم فاصله گرفته باشید ولی نباید فراموش کنید شما برادرانی هستید که خون آبی در رگ‌های‌تان جریان دارد، با هم قوی‌تر هستید بچه‌ها.

تماشاگران عزیز استقلال (عدم وابستگی) فقط زمانی قابل وصول است که ما با ذهنی مستقل به نبرد ادامه بدهیم.»

۳ ۲  
آی اسپورت
2019-06-07 18:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
.
جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۳۹
مگه وزیر پرسپولیسی سقط شده باشه که کیسه زیربار قرض بره
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۰۱:۵۱
مجیدی هم پشم :)))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر