فهرست
این استقلالی دوست ندارد دوباره برگردد!
این استقلالی دوست ندارد دوباره برگردد!

این استقلالی دوست ندارد دوباره برگردد!

آی اسپورت - امید ابراهیمی یکی از بازیکنان خوب و کلیدی الاهلی قطر در فصل جاری بوده است که بازوبند کاپیتانی تیم را هم بر بازو بسته است. روزنامه العرب قطر گفت‌وگوی مفصلی را با این بازیکن ایرانی انجام داده است که گزیده‌ای از آن را می‌خوانید:

 

*ما بازی‌های سختی پیش‌رو داریم و همه تیم‌ها انگیزه بسیار بالایی دارند. به دنبال قرار گرفتن در بین ۴ تیم نخست هستیم. هر بازی برای ما یک چالش بزرگ است و باید در این چالش موفق بیرون بیایم.

 

*ما با تیم چهارم تنها دو امتیاز اختلاف داریم. قطر با ۳۱ امتیاز چهارم است و ما هم ۲۹ امتیاز داریم. به استثنای السد و الدحیل که اول و دومی آن‌ها تضمین است دیگر تیم‌های بالانشین هنوز وضعیتی قطعی ندارند و به همین خاطر رقابت بالا است. اگر ما نهایت تلاش خود را به کار گیریم و با تمرکز بسیار بالا بازی کنیم شانس زیادی برای کسب سهمیه خواهیم داشت.

 

*قرارداد من با پایان فصل جاری تمام می‌شود. تا این لحظه باشگاه درباره تمدید آن با من صحبت نکرده است. آینده نامعلوم است اما این در عملکرد من تاثیر نخواهد گذاشت. من رابطه بسیار خوبی با همه دارم. امیدوارم که در تیم بمانم اما تصمیم به دست من نیست. به هر تصمیمی که باشگاه بگیرد احترام می‌گذارم.

 

۲    
آی اسپورت
2021-03-17 15:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر