فهرست
دکه آنلاین: آسمان، آبی شد
دکه آنلاین: آسمان، آبی شد

دکه آنلاین: آسمان، آبی شد

آی اسپورت – خبر ورزشی با تیتر استقلال دندان تیز کرد به پیروزی آبی ها مقابل ایرانجوان و رسیدن آنها به مرحله نیمه نهایی جام حذفی اشاره کرده. علیرضا بیرانوند درباره جام حذفی نظر جالبی داشته و گفته جامی که با 5 بازی در آن قهرمان شوی جام رمضان است نه جام حذفی! این روزنامه به ماجرای سانسور برنامه ای که قرار بود با حضور ناصر ملک مطیعی و علی پروین روی آنتن برود اشاره کرده است.

 

خبر ورزشی 30 آذر
خبر ورزشی 30 آذر

گل با انتشار عکسی از خوشحالی جپاروف بعد از گلزنی به ایرانجوان، از تیتر آسمان، آبی شد برای برد دیروز استقلال استفاده کرده. این روزنامه به شکایت جدید از پرسپولیس اشاره کرده و درباره فرشاد احمدزاده هم نوشته که او احتمالا فصل آینده در لیگ روسیه توپ خواهد زد.

 

روزنامه گل 30 آذر
روزنامه گل 30 آذر

عکس یک پیروزی، حسین ماهینی و دخترش است. ماهینی که برای شب یلدا مهمان این روزنامه بوده، گفته با قهرمانی در لیگ حذف از جام حذفی را جبران خواهد کرد. این روزنامه به سنگ تمام هواداران بعد از عذرخواهی برانکو و شاگردانش اشاره کرده و نوشته: این است مکتب پرسپولیس.

 

پیروزی 30 آذر
پیروزی 30 آذر

ایران ورزشی با تیتر این استقلال تماشایی به برد شاگردان شفر مقابل ایرانجوان اشاره کرده. خطر کسر امتیاز از پرسپولیس تیتر دیگر این روزنامه است.

ایران ورزشی 30 آذر
ایران ورزشی 30 آذر

۳    
آی اسپورت
2017-12-21 09:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر