فهرست
فروزان - لک، برخورد دیوانه ها در دروازه تراکتور
فروزان - لک، برخورد دیوانه ها در دروازه تراکتور

فروزان - لک، برخورد دیوانه ها در دروازه تراکتور

آی اسپورت – محسن فروزان به تراکتورسازی پیوست.این خبر شاید در نگاه اول تنها یک نکته ویژه در خود داشته باشد و آن هم مربوط به مذاکرات طولانی فروزان با پرسپولیس باشد که به توافق 80 درصدی هم رسیده بود اما سرانجام به نتیجه نرسید.جدا از این حالا می شود تقابل محسن فروزان و حامد لک در دروازه تراکتورسازی را نکته ویژه این انتقال قلمداد کرد.

فروزان یک بار پیش از این نیز از گسترش فولاد به تیم پرطرفدار همشهری پیوسته بود اما امسال قضیه کاملا متفاوت است.در آن مقطع فروزان به عنوان دروازه بان اول به تراکتور پیوست اما در ادامه جاییگاه خود را از دست داد و مهدی ثابتی و بعد تر عقیل اعتمادی نیمکت نشینش کردند تا این دروازه بان راهی داماش شود.

در نقطه مقابل حامد لک با وجود جوانی اش طی چهارسال اخیر دروازه بان فیکس صبا و تراکتورسازی بوده است.لک که در مقطعی حتی موفق به نیمکت نشین کردن دروازه بان باتجربه ای مثل مهدی واعظی شده بود  فصل گذشته دروازه بان اصلی تراکتورسازی بود هرگز نلغزید تا جایگاهش توسط نوشی صوفیانی به خطر نیفتد.

بدین ترتیب برعکس فروزان،لک سابقه نیمکت نشینی در تراکتور ندارد و با این قضیه سخت تر کنار خواهد آمد کما اینکه همین الان نیز او خودش را دروازه بان شماره یک می داند .لک تنها یک بار در صبا به علت تنبیه انضباطی  و شوخی با یکی از اعضای کادر فنی ( پرتاب شاه دانه در هواپیما) 9 هفته از ترکیب اصلی دور شد وگرنه در این دو سه فصل دروازه بان اصلی بوده و رابطه جالبی با نیمکت نشینی ندارد.
با این حال هر دو دروازه بان به لحاظ اخلاقی تا حدودی شبیه به هم هستند و از آن دست گلرهای دیوانه به حساب می آیند که زود جوش می آورند و بعضا واکنش های احساسی هم نشان می دهند که باید دید در تقابل آنها برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی این احساسات وبرخوردها چه نقشی ایفا خواهد کرد و منجر به بروز حاشیه می شود یا نه.
  ۳  
آی اسپورت
2014-06-08 13:47:30
نظر دهید

۳ نظر
-
يكشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۵۴
شوما ناراحت نباش لک رو داریم میدیم به ملوان.گلر اول طبق نظر رسول فروزانه لک هم سربازه زیاد حرف بزنه میره پادگان
قاسم تراختورچی
يكشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۲۱
تنها اشکال لک خروج های بی موقع وبدش هست
محمد
يكشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۱۶
دیوانه اصلی نویسنده این متن است که موضوعی برای تفرقه افکنی پیدا نکرده جز دیوانه قلمداد کردن دو دروازه بان محبوب تیم پر هوادار تیراختور.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر