فهرست
گزارش روز : همه گزینه های خرید رئال برای میانه میدان
گزارش روز : همه گزینه های خرید رئال برای میانه میدان

گزارش روز : همه گزینه های خرید رئال برای میانه میدان

آی اسپورت - از باشگاه رئال ماردید روز گذشته با آقای وولکر استروث مدیر برنامه های تونی کروس تماس گرفته شد تا در مورد وضعیت این هافبک تیم ملی آلمان و بایرن آگاهی حاصل شود. مدیران رئال بر این عقیده اند که کروس یک گزینه خوب در مدل تاکتیکی آنچلوتی خواهد بود .

این بازیکن 24 ساله ، قرار دادش در ژوئن 2015 با بایرن به اتمام می رسد و هنوز هیچ توافقی بین او و قهرمان آلمان مبنی بر تمدید قرار داد صورت نگرفته است.

مشکل دو طرف بر سر مسائل اقتصادی است. کروس که سالانه بصورت خالص 3.5 میلیون یورو دریافت می کند بر این عقیده است که بایرنی ها به اندازه لیاقت او برایش ارزش قائل نیستند و او خواهان این است که قراردادی مشابه گوتسه و حتی ریبری داشته باشد.چیزی که تاکنون بایرن با آن مخالفت کرده است.

همین مساله برگ برنده ای را به رئال و دیگر باشگاه های خواهان وی داده است. خود بازیکن از باشگاه درخواست کرده که به پیشنهاداتی که برای وی به باشگاه می رسد ؛ گوش کنند یا اینکه قراردادش را با حقوقی بهتر تمدید کنند.


بایرن دو راه بیشتر ندارد. یا این تابستان او را به باشگاه دیگری بفروشند یا اینکه با افزایش حقوق کروس موافقت کننند. در غیر این صورت او سال دیگر بدون اینکه به بایرن 1 یورو برسد به باشگاه دیگری خواهد رفت.

تنها رقیب رئال در حال حاضر منچستر یونایتد است با این وجود در ماه آوریل مدیر برنامه های این بازیکن دریافت هر پیشنهادی از سوی باشگاه انگلیسی را رد کرد . این در حالی بود که همه گمان می کردند که کار انتقال کروس به یونایتد تمام شده است.

از منچستر خبر رسیده که یونایتدی ها با میران دریافتی کروس موافقت کرده اند و در حال آماده کردن پیشنهاد رسمی برای به خدمت گرفتن او هستند. اما هنوز چنین پیشنهادی بصورت رسمی برای بایرن فرستاده نشده است.

اما گزینه های دیگری رئال برای میانه میدان چه کسانی هستند؟ 

آرتورو ویدال به همراه تونی کروس دو گزینه اصلی رئال برای این منطقه هستند. آنچلوتی به شدت به ویدال علاقمند است و دید مثبتی به خرید او دارد.

البته یووه برای فروش ویدال 60 میلیون طلب کرده است و یا اینکه در این انتقال دی ماریا یا مارسلو وارد شوند.

با این وجود آنچلوتی به سران رئال اعلام کرده که به هیچ عنوان اجازه جدایی به دی ماریا و مارسلو ندهند.

مشکل اینجاست که در ایتالیا مساله رقم فسخ قرارداد وجود ندارد تا به یووه از این جهت فشار وارد شود. همین عامل کار را برای مادرید دشوار کرده است .

تنها یک راه می ماند و آن هم مذاکره مستقیم با قهرمان ایتالیا و تلاش برای کم کردن قیمت ویدال  است.

گزینه دوم مارکو وراتی نام دارد که آنچلوتی همیشه وی را تحسین کرده است.خود آنچلوتی زمانی که در تیم پاریسی مربیگری می کرد ، باعث شد که این هافبک جوان با 12 میلیون به پی اس جی ملحق شود و در حال حاضر با درخششی که او از خود نشان داده 35 میلیون ارزش دارد یعنی قیمت او سه برابر شده است.

 وراتی در مصاحبه ای که اخیرا با رای اسپورت انجام داد گفته بود که عاشق کارلو آنچلوتی است چرا که او بود که به من اطمینان کرد و من از هر فرصتی برای قدردانی از او استفاده می کنم.

گزینه بعدی رئال پل پوگبا دیگر بازیکن یوونتوس است که البته شرایط او کمی پیچیده تر از سه بازیکن دیگر است. یووه برای او 50 تا 60 میلیون می خواهد و یا اینکه همانند مورد ویدال دی ماریا یا مارسلو وارد این پروسه شوند.

با این وجود رئال به این مساله که بین پوگبا و پی اس جی توافقاتی صورت گرفته مشکوک است و به این فکر می کند که ممکن است وقت را بر سر مذاکره با این فرانسوی تلف کند و پوگبا نهایتا راهی پاریس شود.


در هر صورت این 4 گزینه همه گزینه های مورد علاقه رئال برای میانه میدان در فصل آینده هستند. اینکه نهایتا با کدامیک به توافق می رسند مشخص نیست و فقط باید به انتظار روزهای آینده نشست


منبع : AS

رضا سیف

     
آی اسپورت
2014-06-08 17:09:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر