فهرست

ریو فردیناند: کریک تاوان هفتم شدن منچستریونایتد را با خط خوردن از تیم ملی انگلیس داد

آی اسپورت- ریو فردیناند، مدافع سابق منچستریونایتد، نگران است که انگلیس ممکن است در دور اول در جام جهانی دچار مشکل شود و معتقد است این تیم با حضور مایکل کریک می توانست شرایط بهتری در خط میانی داشته باشد.

روی هاجسون ، سرمربی انگلیس، ترجیح داد برای پست هافبک دفاعی، از جوردن هندرسون، هافبک لیورپول استفاده کند و به همین دلیل، کریک را در فهرست نهایی اش برای جام جهانی قرار نداد.

این فصل در حالی که لیورپول برای قهرمانی در لیگ برتر تلاش می کرد، یونایتد اولین فصل خود پس از جدایی آلکس فرگوسن را با دشواری سپری کردند و فردیناند معتقد است که هزینه ی رتبه ی هفتم آن ها در لیگ را در نهایت مایکل کریک با از دست دادن جایگاهش در تیم انگلیس پرداخت.

فردیناند به خبرنگاران گفت: \"او برای در تیم ملی انگلیس آنطورکه باید مورد تقدیر قرار نگرفت و هرگز آن احترامی که سزاوارش بود را به دست نیاورد. او بهترین هافبک دفاعی بوده که انگلیس تا به حال داشته است.\"

دیوید مویس در انتهای فصل از منچستر اخراج شد و فردیناند گفت: \"شما باید قدر تلاش های مویس را بدانید اما این سال، سال سختی بوده – و سرانجام کریک تاوان آن را داد. امیدوارم حالا انگلیس هم این تاوان را ندهد.\"

فردیناند برای تیم انگلیس در جام های جهانی 2002 و 2006 بازی کرد و چهار سال قبل در آفریقای جنوبی کاپیتان تیم بوده است اما آسیب دیدگی ناحیه زانو اندکی قبل از شروع رقابت هاموجب خط خوردن نامش از لیست تیم شود.

\"به عنوان کاپیتان سابق انگلیس و طرفدار دو آتشه انگلیس هیچ چیز برای من لذت بخش تر از رسیدن تیم روی هاجسون به مرحله یک چهارم نهایی و انجام بازی نهایی با میزبان جم جهانی، برزیل نیست.

اما اگر من یک شرط بند بودم، روی انگلیس برای صعود از گروه D ریسک نمی کردم، چه رسد به دیدن این تیم در نیمه نهایی.\"

انگلیس شنبه ی آینده در دیدار افتتاحیه ی خود مقابل ایتالیا قرار می گیرد، پس از آن با اروگوئه دیدار خواهد کرد که انتظار می رود در قاره ی خود حریف دشواری برای سه شیرها باشد. حریف نهایی آنها در این گروه کاستاریکا خواهد بود.

\"من به طور کامل آن ها را بدون شانس نمی بینم. اما بگذارید اندکی واقع بین باشیم و بپذیریم که سه تیم در این گروه هستند که شانس صعود دارند و تنها دو تیم می توانند صعود کنند.\"

     
آی اسپورت
2014-06-08 17:13:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر