فهرست
رونی: آماده ام برای انگلیس در هر پستی بازی کنم
رونی: آماده ام برای انگلیس در هر پستی بازی کنم

رونی: آماده ام برای انگلیس در هر پستی بازی کنم

آی اسپورت- وین رونی، مهاجم تیم ملی انگلیس، اعلام کرد آماده است تا در هر پستی که روی هاجسون بخواهد، برای سه شیرها در جام جهانی به میدان برود.
در چند هفته گذشته، بحث های زیادی در مورد پست مناسب رونی در ترکیب اصلی انگلیس به وجود آمده و با توجه به استفاده هاجسون از لمبرت و استوریج در خط حمله، ممکن است رونی در پستی متفاوت از قبل به کار گرفته شود؛ مسئله ای که رونی مشکلی با آن ندارد.
او به خبرنگاران گفت: \"من در طول دوران حرفه ای خود دفعات زیادی در این پست بازی کردم.
من هم در سمت چپ و هم در سمت راست بازی کردم، اغلب در سمت چپ بوده ام. سرمربی از من خواسته در این پست بازی کنم و من هیچ مشکلی با این مسئله ندارم.
من، فقط به خاطر اینکه باید در بال چپ تیم قرار بگیرم، دست از بازی کردن برای انگلیس نمی کشم. من از این که در زمان نیاز برای تیم انگلیس بازی کنم خوشحال هستم.\"
رونی، پس از اینکه اثرات طولانی آسیب دیدگی تاثیر او در دو تورنمنت قبلی را کاهش داده بود، گفت از اینکه بالاخره بدون هیچ مشکل آمادگی جسمانی عازم جام جهانی است بسیار آسوده خاطر می باشد.
بازگشت عجولانه از آسیب دیدگی استخوان کف پا در سال 2006 و آسیب دیدگی مچ پا در سال 2010 موجب شده که او بدون آمادگی کامل راهی جام های جهانی شود و نتواند درخشش اش در یورو 2004 را تکرار کند.
رونی انتهای فصل لیگ برتر را به خاطر مشکل کوچک کشاله ران خود از دست داد، اما در طول یک هفته تعطیلی قبل از اولین اردوی تمرینی تیم انگلیس، با مربی بدنسازی در پرتغال تمرین کرد.
رونی که هر سه دیدار دوستانه ی اخیر تیم انگلیس را در ترکیب ثابت قرار گرفته بد، گفت: \"از اینکه در این مسابقات از آمادگی کامل برخوردارم خوشحال هستم.
من در تمامی جلسات تمرینی شرکت کردم و بسیار هیجان زده هستم. من آماده ی بازی کردن و لذت بردن هستم و امیدوارم که آماده ی یک نمایش خوب نیز باشم.
من احساس خوبی دارم و قطعا بازی در مقابل اکوادور (و دیگر دیدارها)، با توجه به از دست دادن بازی های انتهای فصل، کمک زیادی به من کرد.
من به سختی تمرین کردم و احساس خوبی دارم و آماده ی بازی هستم.\"

     
آی اسپورت
2014-06-08 18:12:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر