فهرست
سرمربی سابق نیجریه: کشی و شاگردانش باید از شکست از آمریکا درس بگیرن
سرمربی سابق نیجریه: کشی و شاگردانش باید از شکست از آمریکا درس بگیرن

سرمربی سابق نیجریه: کشی و شاگردانش باید از شکست از آمریکا درس بگیرن

آی اسپورت - استین اگوآوون ؛ سرمربی سابق نیجریه، معتقد است مردان استفن کشی بعد از شکست شب گذشته مقابل آمریکا، می توانند نقاط ضعف شان را تا آغاز رقابت های جام جهانی برطرف کنند.
شاگردان یورگن کلینزمن شب گذشته توانستند مقابل عقاب ها به یک پیروزی آسان برسند و گل دقایق پایانی ویکتور موزس هم نتوانست مانع از شکست شاگردان استفان کشی شود.
اما اگوآوون معتقد است نمایش تیم نیجریه مقابل ایالات متحده در روز شنبه می تواند تجربه ی بسیار آموزنده ای قبل از شروع جام جهانی باشد.
اگوآوون گفت شکست می تواند چشم تیم فنی و بازیکنان را به لغزش ها باز می کند و آن ها را برای اصلاح این لغزش ها قبل از جام جهانی امسال مطمئن می سازد.
اگوآوون به AIT گفته: \"کشی و کادر فنی اش باید فیلم این بازی را گرفته و با دقت با بازیکنان نگاه کنند و آن ها را مجبور به دیدن اشتباهاتشان کنند تا با آغاز جام جهانی این اشتباهات توسط آن ها تکرار نشود.
اهدافی که ما اذعان داشته ایم، فقط اهداف دور بوده اند چرا که می توانستند اجتناب شوند و بازی می توانست با تساوی به پایان برسد که نتیجه ی عادلانه ای می بود.
به هر حال، بازی می توانست چهار یا پنج به صفر شود اما من فکر می کنم که نتیجه ی 2-1 هنوز هم قابل احترام است. بچه ها اشتباهات اندکی داشته اند و باید روی این اشتباهات کار کنند.\"
شکست نیجریه در مقابل ایالات متحده اولین شکست آن ها در سه بازی آخرشان بود. آنها در دو دیدار قبلی شان اسکاتلند و یونان را متوقف کردند.

     
آی اسپورت
2014-06-08 18:16:42
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر