فهرست
دل بوسکه: ترسی از روبرو شدن با فرانسه نداریم
دل بوسکه: ترسی از روبرو شدن با فرانسه نداریم

دل بوسکه: ترسی از روبرو شدن با فرانسه نداریم

آی اسپورت- ویسنته دل بوسکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا، اعلام کرد که از رویارویی با هلند، در اولین دیدار جام جهانی 2014 ترسی ندارد.

دو تیم که در فینال جام جهانی 2010 مقابل هم قرار گرفتند، اکنون باید جام جهانی برزیل با یک رویارویی دیگر آغاز کنند  و دل بوسکه تاکید کرد با توجه به اتحاد فوق العاده ای که در تیمش وجود دارد، از قرار گرفتن مقابل هلند نمی ترسد.

او به خبرنگاران گفت:\" ما از هلند نمی ترسیم. ما به نایب قهرمان فصل گذشته احترام می گذاریم.

همه تیم ها مشکلاتی دارند اما ما بیشتر به عنوان یک تیم عمل می کنیم تا فردی و به همین دلیل، وقتی بازیکنی مصدوم می شود، راحت تر می توان راه حلی پیدا کرد.\"

سرمربی لا فوریا روخا همچنین داوید ویا، مهاجم تیمش، که در دیدار شب گذشته مقابل ال سالوادور، هر دو گل اسپانیا را به ثمر رساند، مورد ستایش قرار داد و گفت:\"  ما می دانیم که داوید ویا، یکی از بهترین های دنیاست. ما در مترهای پایانی تا دروازه حریف، از ثبات و دفت کافی برخوردار نبودیم اما در مجموع، جایگیری های خوبی در زمین داشتیم. ما به آغاز رقابت ها خوش بین هستیم.

ما در مجموع خوب کار کردیم و خط دفاعی ما خوب بود. فکر می کنم اگر ما بتوانیم در بازی ها ابتکار عمل را به دست بگیریم، می توانیم فضای لازم برای پاسکاری را به دست بیاوریم.\"

     
آی اسپورت
2014-06-08 18:22:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر