فهرست
بنزما: از رقابت با لوئیس سوارس ترسی ندارم
بنزما: از رقابت با لوئیس سوارس ترسی ندارم

بنزما: از رقابت با لوئیس سوارس ترسی ندارم

آی اسپورت- کریم بنزما، مهاجم فرانسوی رئال مادرید، اعلام کرد در صورتی که لوئیس سوارس به این باشگاه بپیوندد، نگران رقابت با این ستاره اروگوئه ای نیست.

شایعات زیادی در مورد احتمال پیوستن مهاجم گلزن لیورپول به رئال منتشر شده؛ انتقالی که در صورت انجام، می تواند جایگاه کریم بنزما در ترکیب اصلی رئال را به شدت به خطر بیندازد اما این ملی پوش فرانسوی تاکید کرد که نگران رقابت با سوارس نیست.

او به خبرنگاران گفت:\" همیشه صحبت های زیادی مطرح می شود اما مطمئنا باعث نمی شود من شب ها دچار بی خوابی شوم. من از بچگی مشکلی با رقابت نداشتم. این مسئله باعث می شود که سطحم افزایش پیدا کند.\"

او همچنین در مورد رقابت با الیویه ژیرو، مهاجم آرسنال، برای قرار گرفتن در ترکیب تیم ملی فرانسه در جام جهانی، گفت:\" این رقابتی بین من و ژیرو نیست. از زمانی که دوران حرفه ای ام را آغاز کردم، وارد چنین بحث هایی نشدم. در مورد رقابت با گونسالو ایگواین در رئال هم همین طور بوده است.

هدف اصلی این است که تا جایی که می توانیم در جام جهانی پیش برویم. من برای رقابت ها آماده هستم. من به تازگی مشکل مصدومیت جزیی ام را پشت سر گذاشتم و به تمرینات برگشتم.\"

     
آی اسپورت
2014-06-08 18:23:02
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر