فهرست
مویس: مربیان جوان بریتانیایی برای کسب تجربه باید به خارج بروند
مویس: مربیان جوان بریتانیایی برای کسب تجربه باید به خارج بروند

مویس: مربیان جوان بریتانیایی برای کسب تجربه باید به خارج بروند

آی اسپورت- دیوید مویس، سرمربی سابق منچستریونایتد، اعلام کرد که نگران آینده مربیان بریتانیایی در لیگ برتر است و معتقد است که مربیان جوان زیادی برای کسب تجربه، خواهان حضور در لیگ های خارجی هستند.

این مربی اسکاتلندی در تابستان سال گذشته جانشین سرالکس فرگوسن در الدترافورد شد اما تنها بعد از 10 ماه، به دلیل کسب نتایج ضعیف، اخراج شد.

با انتخاب لوئی فن خال به عنوان سرمربی جدید منچستریونایتد، اکنون برندان راجرز تنها مربی بریتانیایی حاضر در جمع 8 تیم اول فصل اخیر لیگ برتر است.

مویس به خبرنگاران گفت:\" برای انجام دادن یک کار خوب، معتقدم باید تجربه کسب کرد. مسیر رسیدن به جمع بهترین مربیان بریتانیایی، مسیری طولانی است و شاید کسب تجربه در خارج از کشور و شناخته شدن در آنجا، بتواند مسیر آینده شما را روشن تر کند. اما من امیدوارم که من یکی از آخرین مربیان بریتانیایی نباشم که فرصت مربیگری در یکی از تیم های بزرگ لیگ برتر را به دست آورد.

برندان راجرز با فرصتی که در لیورپول به او داده شد، توانست اوضاع را تجربه بدهد و فکر می کنم این برای مربیان بریتانیایی بسیار مهم است که او نتایج خوبی بگیرد.

به برندان زمان لازم داده شد و به همین دلیل، لیورپول آینده خوبی در پیش دارد. تونی پالیس (سرمربی کریستال پالاس) نان داد که مربیان بریتانیایی می توانند چه کارهایی انجام بدهند.  

من امیدوارم من آخرین مربی بریتانیایی نباشم که فرصت کار در این سطح را به دست می آورد.\"

     
آی اسپورت
2014-06-08 20:04:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر