فهرست
هشدار زولا به ایتالیایی ها: استوریج و رونی را دست کم نگیرید
هشدار زولا به ایتالیایی ها: استوریج و رونی را دست کم نگیرید

هشدار زولا به ایتالیایی ها: استوریج و رونی را دست کم نگیرید

آی اسپورت-جان فرانکو زولا، ستاره سابق آتزوری، به بازیکنان تیم ملی ایتالیا هشدار داد که دست کم گرفتن وین رونی و دنیل استوریج می تواند باعث شکستشان مقابل انگلستان شود.

این زوج هجومی احتمالا در دیدار انگلستان مقابل ایتالیا در ترکیب ثابت سه شیرها قرار خواهند داشت، رونی پیش از این در تساوی 2-2 انگلیس مقابل اکوادور موفق به ثمر رساندن گل برای تیمش شده بود.

دنی استوریج در هر دو دیدار دوستانه انگلستان در ترکیب ثابت قرار داشت اما موفق به ثمر رساندن گل برای تیم ملی کشورش نشد اما ستاره سابق چلسی معتقد است هر دو این مهاجم ها می توانند در دیدار پیش روی انگلستان مقابل ایتالیا می توانند بازیکنانی کلیدی در روند و نتیجه بازی باشند.

زولا به گاتزتا دلو اسپورت گفت: \" ایتالیا باید مراقب دو مهاجم زهر دار آنها استوریج و رونی باشد.در مورد بازی باید بگویم ایتالیا بازیکنان با تجربه بیشتری دارد، اما انگلستان تیم جوانتری است و دو بازیکن فوق العاده مثل جرارد و لمپارد دارد البته به نظر من ماریو بالوتلی و آنتونیو کاسانو می توانند مشکلات جدی برای خط دفاع رقیب ایجاد کنند اما خط دفاع آنها نسبت به قبل سریع تر است. ایتالیا و انگلستان هر دو شرایط کلی تقریبا مشابهی دارند با ویژگی های خاصی که مختص هر تیمی است.\"

 

     
آی اسپورت
2014-06-09 10:12:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر