فهرست
فرانسه 8-0 جامایکا: کبک خروس ها، خروس خواند!
فرانسه 8-0 جامایکا: کبک خروس ها، خروس خواند!

فرانسه 8-0 جامایکا: کبک خروس ها، خروس خواند!

آی اسپورت-تیم ملی فرانسه موفق شد در یک دیدار برتر و کاملا یک طرفه با 8 گل مقابل جامایکا به پیروزی دست پیدا کند.

فرانسه با درخشش کریم بنزما، بلیس ماتوییدی و آنتونیو گریزمان موفق شد در آخرین بازی آماده سازیش پیش از جام جهانی با 8 گل جامایکا را در استادیوم پیری مائوری درهم بکوبد.

شاگردان دیدیه دشام موفق شدند با نمایشی خیره کننده در بازی یک شنبه تا حدودی ناراحتی از دست دادن فرانک ریبری پیش از شروع جام را به فراموشی بسپارند.علی رغم غیاب ریبری، سه گانه بنزما،ماتوییدی و گریزمان با  دبل کردن در این بازی نشان دادند که خروس ها هنوز می توانند به جام جهانی امیدوار باشند .

یوهان کابای و اولیویه ژیرو دیگر گلزنان فرانسه در بازی امشب بودند.

تنها نکته نگران کننده برای فرانسوی ها بیرون کشیده شدن متیو دبوشی توسط دشام بود، در حالی که احساس می شد او ممکن است مصدوم شده باشد.

فرانسوی ها یکشنبه هفته آینده اولین دیدارشان را در مثابل هندوراس انجام خواهند داد.

جامایکا شروع خوبی داشت اما تنها پس از گذشت 17 دقیقه از شروع بازی با شوت زیبای والی کابای با یک گل از فرانسه عقب افتنادند.

تنها سه دقیقه بعد برتری خروس ها توسط هم تیمی کابای در پی اس جی، ماتوییدی موفق شد از 22 متری با شوت پای چپ از گوشه زمین دوبرابر شد.

فرانسوی مقابل دروازه جامایکا موقعیت زیادی ایجاد نمی کردند اما از معدود موقعیت ها به بهترین شکل استفاده می کردند تا این که در دقیقه 37 کریم بنزما موفق شد سومین گل فرانسه را به ثمر برساند.

لحظاتی بعد برت دروازه بان جامایکا از به ثمر رسیدن چهارمین گل فرانسه توسط ژبرو جلوگیری کرد.

در بین دو نیمه دبوشی جای خود را به باکاری سانیا داد اما این تعویض هم باعث کاهش عطش فرانسوی ها برای رسیدن به دروازه جامایکا نشد تنها دقایقی بعد اولیویه ژیرو روی سانتر پای چپ زیبای بنزما موفق به ثمر رساندن گل چهارم شد.

کاپیتان پاتریس اورا و رافائل واران با ضربات سرشان تا آستانه فروپاشیدن چند باره دروازه جامایکا پیش رفتند اما گل پنجم دقیقه 63 از راه رسید هنگامی که موفق شد شب عالی خودش را با گل دومش کامل کند.

جامایکایی ها چند دقیقه بعد روی پاس زیبای اورا به ماتوییدی گل ششم شان را هم دریافت کردند تا شب کابوس وارشان لحظه به لحظه تلخ تر شود.

گریزمان روی اشتباه خط دفاع جامایکا دقایقی بعد  گل هفتم را به ثمر رساند و بعد از آن دوباره در دقیقه 89 موفق به ثمر رساندن گل هشتم فرانسه با ضربه پشت پای زیبایش روی سانتر سیسوکو مقابل تیر اول شد.

 

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-09 02:24:47
نظر دهید

۲ نظر
amirmilanopolis
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۴۱
ایشالا که قهرمانیم
viva france
s
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۰۶:۴۷
چه گزارش ضعیفی آخر نفهمیدم کیا گل زدن....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر