فهرست
حرف های دستیار کی‌روش بعد از مسابقه:حالا می خواهیم لبخند بزنیم
حرف های دستیار کی‌روش بعد از مسابقه:حالا می خواهیم لبخند بزنیم

حرف های دستیار کی‌روش بعد از مسابقه:حالا می خواهیم لبخند بزنیم

آی‌اسپورت‌ ـ اوسیانو دستیار رنگین پوست کارلوس کی‌روش سرمربی تیم‌ملی‌ ایران هنوز برای طرفداران فوتبال ایران چندان شناخته شده نیست.
او امروز در پایان مسابقه مقابل ترینیداد به جای کارلوس کی‌روش با خبرنگاران برزیل و آرژانتینی  گفت‌وگو کرد و به آنها گفت: نتیجه به دست آمده در سطح انتظارات کادرفنی از سوی تیم‌ملی‌ است.
در حالی که کی‌روش از مصاحبه خودداری کرد اوسیانو گفت: این مسابقه ای بود که انتظارات ما را زا تیم‌ملی‌ بالا برد، ما خودمان را آماده اولین مسابقه مان در جام‌جهانی کرده ایم و با پیروزی در این مسابقه تمام تمرکز ما متوجه نیجریه خواهد بود.
اوسیانو ادامه داد: پیروزی در بازی های تدارکاتی هم مهم است چرا که برد به خودی خود راهگشا و روحیه بخش است. ما برای اینکه تبدیل به یک تیم برنده بشویم به نتایجی مثل این نیاز داریم. این پاداشی برای کارهای سخت ما بود، بازیکنان روح و تنشان را برای تمرینات گذاشتند و حالا لبخند رضایت بر صورتشان نشسته که به نظر من کاملا استحقاقش را دارند.
ایران برای حضور در جام‌جهانی سه اردوی مختلف برگزار کرده است و از سه شنبه گذشته وارد برزیل شده است. کارلوس کی‌روش کماکان تنها 15 دقیقه از تمریناتش را برای خبرنگار باز خواهد گذاشت تا ایران بی سر و صداتر و مرموزتر به دیدار نیجریه برود.
  ۲  
آی اسپورت
2014-06-09 02:52:36
نظر دهید

۲ نظر
بایرن
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۰۷:۲۷
آخه یعنی چی دستیار "رنگین پوست"؟؟؟ یک کم از لاک خودتون بیایید بیرون و دنیای متمدن را ببینید. دوران دهه ۵۰ و ۶۰ میلادی گذشته و ما همچنان طرز نوشتن و فکرمان نیم قرن از دنیا عقبه!!!
ال مورو
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۲۸
در امریکا بیست درصدر از ازدواجها بین نژادهای مختلف اسپانیایی, افریقایی و.... است. مسئله نژاد اونجا حل شده است. قضیه موز!!! و موج محکومیت نژاد پرستی در اروپا و دیگر نقاط دنیا رو همه شاهد هستند. این لغات ژورنالیستی غیرمتمدنانه رو ما از کاجا می اوریم؟ رنگین پوست و چشم بادامی و ... واقعا برای کشوری که چند هزار سال پیش همه اقوام رو در خود جای داده بوده شرم اوره رسانه های اینجوری صحبت کنن. شما و اون صدا سیما تاکی میخواین این لغات رو از دیکشنری منسوخ خود حذف کنید!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر