فهرست
عابدینی: در اسپانسرینگ شکست خوردیم
عابدینی: در اسپانسرینگ شکست خوردیم

عابدینی: در اسپانسرینگ شکست خوردیم

آی‌اسپورت- سرپرست سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال درباره کی‌روش، محرومیت‌ها و اسپانسرینگ سرخابی‌ها صحبت کرد:

کی‌روش-برانکو: متأسفانه این روزها اتفاقات ناخوشایند خبری رخ می‌دهد که باعث به وجود آمدن جو ناخوشایند در ورزش کشور می‌شود. به هیچ عنوان چنین مطلبی در سطح فدراسیون فوتبال شنیده نشده که کی‌‌روش برای برانکو یا فدراسیون فوتبال شرط و شروط گذاشته باشد. ما می‌‌دانیم کی‌‌روش مطالبی عنوان کرد که شاید چنین تصوری به وجود آمده که این صحبت‌ها خارج از چارچوب باشد اما معمولاً کی‌‌روش غیرحرفه‌ای صحبت نمی‌کند. ایشان به هیچ عنوان نخواسته که برانکو کنار گذاشته شود تا او به کارش در تیم ملی ادامه دهد. نه چنین چیزی را خواسته و نه خواهد خواست و مطمئن باشید این صحبت‌ها همه‌اش شایعه بوده است.

اسپانسرینگ سرخابی‌ها: ما در رقابت نابرابر در آسیا هستیم. آسیا به شدت در تمام ابعاد رشد می‌کند که در قالب تعامل با فیفا، کنفدراسیون آسیا، صنعت و اقتصاد است. تیم‌های آسیایی بازیکنان و مربیان بزرگ را جذب می‌کنند و در بودجه و هزینه به هیچ عنوان با ما قابل مقایسه نیستند درآمدی که سرخابی‌ها از این سامانه دریافت می‌کنند با خوش‌باوری در حدود 35 میلیارد تومان است که ما می‌دانیم این باشگاه‌ها بدهکار هستند و اگر هم بخواهند 10 الی 15 درصد این مبالغ را به بدهی خود اختصاص دهند چیزی که برای‌شان می‌ماند در حدود 20 میلیارد تومان خواهد بود و من فکر می‌کنم در شرایط موجود هزینه یک باشگاه برای رقابت‌ در سطح آسیا خیلی بیش از این است و با کسر بودجه مواجه می‌شود. باید بپذیریم که نحوه دریافت اسپانسر و سامانه روند مناسبی نبوده و نتوانسته پاسخگوی باشگاه‌ها باشد و فراز و نشیب داشته است ما باید درباره وضعیت باشگاه‌ها به یک پایداری برسیم و تسهیلاتی را در اختیار استقلال و پرسپولیس قرار دهیم و بخواهیم که پس از چند سال آن را پس بدهند مانند کاری که ترکیه انجام می‌دهد.

احکام بین‌المللی ورزش: همواره حکم دادگاه‌های بین‌اللملی فیفا بر علیه ما است و ما همیشه بازنده هستیم، ما خوب دفاع می‌کنیم اما گوش شنوایی نیست که به حرف‌های ما بها دهد و آن را بشنود و این ظلم واضح بر علیه ما است. آقای تاج هم در روزهای گذشته خوشحال بود که کانالی پیدا شده تا مبالغی به این دو باشگاه پرداخت شود تا برخی از مشکلات ان‌ها حل شود اما من واقعا نمِی‌دانم دقیقا چه بوده است. پرسپولیس و استقلال هویت فوتبال ما هستند و تراکتور هم یکی از پرتماشاگرترین تیم‌های ایران است و امیدواریم مشکلات آن‌ها حل شود.

  ۱  
آی اسپورت
2017-02-11 01:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
A
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۲۰
شما حواست به لابیت باشه یهو پرت میشه تیمت از قهرمانی میمونه...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر