فهرست
عکس روز : تیم تار کی روش !
عکس روز : تیم تار کی روش !

عکس روز : تیم تار کی روش !

آی اسپورت - فلویی این عکس از رضایت نیست ، اما انگ چیزی است که آدم می خواهد بنویسد . اینکه کارلوس کی روش ، سرمربی تیم ملی در آخرین بازی دوستانه ، حتی فریمی از بازی را ضبط نکرد . بازی ای در زمین تمرینی کمپ کورینتیانس با دیوارهایی که قبلا هم آنها را در بازی های تیم ملی در آفریقای جنوبی دیده بودیم .
این تیم ، برخلاف همه تیمهای جهان تا حد امکان دور از چشم ها وارد مسابقات شده و خبرنگاران خارجی هم در دیدار های یک ربعه از تمرین ها به چیز خاصی نرسیده اند . پس ، با تغییرات پشت سر هم کی روش در بازیهای دوستانه ، در حالیکه حتما 11 تای اصلی را از خیلی وقت پیش در ذهن داشته ، شما شک نکن که استراتژی این مغز فوتبال پرتغالی این است که هیچ تصویر واضحی از تیمش به دیگران ندهد . بنابراین ، فعلا ، فلو ، تا بازی نیجریه که وقت وضوح کیفی ماست .
کی روش که خیلی وقت است درودیوار را سبز و مشکی می بیند و هر شب با کابوس کشی و عقاب از خواب می پرد ؛ در این بازی مهم ، مهمترین بازی ادوار تیم ملی در جام های جهانی (بعد از بازی آمریکا98 )، برد و تساوی اش را می خواهد. آیا با این ناشناختگی شانس ما بیشتر است ؟

  ۳  
آی اسپورت
2014-06-09 06:04:04
نظر دهید

۳ نظر
میلاد
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۰۶:۱۵
آقای نکونام به جای بوس کردن بازوبند آبی سعی کن درست پنالتی بزنی ودقتتوبیشتر کنی
-
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۰۷:۲۷
عزیزم عکاس ، عکاس نبوده . شماره ها که کاملا معلومه . از روی شماره ها راحت میشه شناسایی کرد. .این به کنار اصلا عکسی هم وجود نداشته باشه. ارنج که توی همه سایت ها آمده از روی نامها میفهمه که کیا بازی کردند و ارنج تیم چطور بود . حرفهایی میزنید .
ال مورو
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۱۹
ای بابا بنده خدا مطلب نوشته بازم هنوز بعضی ها منظورشو نفهمیدن!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر