فهرست
تاکید فدراسیون؛ استقلال-سایپا در آزادی
تاکید فدراسیون؛ استقلال-سایپا در آزادی

تاکید فدراسیون؛ استقلال-سایپا در آزادی

آی اسپورت – تیم‌های استقلال و سایپا روز پنجشنبه 10 آبان ماه در چارچوب رقابت‌های مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی باید به مصاف یکدیگر بروند. با اینکه استقلال میزبان این مسابقه است و بازی باید در ورزشگاه آزادی برگزار شود اما با توجه به تعمیرات این ورزشگاه برای فینال لیگ قهرمانان شائبه‌هایی به وجود آمد که مکان برگزاری مسابقه تغییر کند.

از این رو روز گذشته نیکوخصال مدیر ورزشگاه آزادی در جلسه ای که با مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال داشت از او خواست تا زمان فینال لیگ قهرمانان آسیا میان پرسپولیس و کاشیما آنتلرز هیچ مسابقه دیگری در این ورزشگاه برگزار نشود اما حالا فدراسیون فوتبال با اعلام اسامی داوران این مسابقه موضع خود را اعلام کرد.

فدراسیون در خبری که برای اعلام اسامی داوران مسابقه استقلال و سایپا در حذفی منتشر کرده، تاکید داشته که بازی در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود و حال با این شرایط باید منتظر واکنش مسئولان ورزشگاه آزادی باشیم. مسئولان باشگاه استقلال هم اعلام کرده بودند چون میزبان مسابقه با سایپا هستند حاضر نمی‌شوند در هیچ ورزشگاه دیگری جز آزادی به میدان بروند.

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-10-29 13:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
علی پرسپولیسی
دوشنبه ۷ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۰۱
فدراسیون غلط کرده. به فدراسیون چه ربطی داره؟! مگه نقش جهان تعمیرات داشت سپاهان‌ نمیرفت فولادشهر؟! یا آزادی تعمیرات داشت کیسه و پرسپولیس نمیرفتن تختی؟ یا تراکتور که پارسال چند هفته تو اون استادیوم کوچیکه بازی میکرد. به فدراسیون چه؟! آزادی داره واسه فینال آسیا آماده میشه و نمیشه اونجا بازی کرد. یه عالمه استادیم هست که کیسه ها اجاره کنن و بازی کنن. آزادیم مال باباشون نیست که. اجاره ایه!! مفهوم نیست واقعا؟!
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر