فهرست
سکوت مرموز در تبریز؛ جواد جانشین یحیی می‌شود؟
سکوت مرموز در تبریز؛ جواد جانشین یحیی می‌شود؟

سکوت مرموز در تبریز؛ جواد جانشین یحیی می‌شود؟

آی اسپورت – بعد از یک هفته جنجالی و پر سر و صدا در باشگاه تراکتورسازی و شهر تبریز، در روزهای اخیر شاهد سکوتی عجیب و مرموز در این باشگاه هستیم. بعد از بازی پرماجرای پرسپولیس و تراکتورسازی اتفاقات زیادی در تبریز رخ داد. از قرارداد یحیی گل‎محمدی 20 درصد کسر شد و او هم به شدت از این اقدام مدیران باشگاه گلایه کرد و مدعی شد که در جلسه خود بعد از بازی استقلال تصمیمش را درباره ادامه کار در تبریز خواهد گرفت.

اما امروز و پس از گذشت چند روز از بازی با استقلال، در تبریز هیچ خبری نیست. جلسه گل‌محمدی با مدیران باشگاه برگزار نشده و تمرینات این تیم در سکوت خبری و بودن هیچ جنجال و حاشیه‌ای برگزار می‌شود. با این حال اتفاقاتی که در تیم خونه‌به‌خونه بابل رخ داده کمی مشکوک و مرتبط با تبریز به نظر می‌رسد. جواد نکونام قصد جدایی از خونه‌به‌خونه را دارد و گفته می‌شود مسئولان این باشگاه هم با جدایی او موافقت کرده‌اند. نکونام ابتدای فصل هم کاندیدای سرمربیگری تراکتورسازی بود و با نتایج خوبی که در بابل گرفته، علاقمندی مدیران و حتی هواداران تراکتورسازی برای حضور او روی نیمکت این تیم بیشتر شده است. سکوت مدیران باشگاه تراکتورسازی هم به این ماجرا دامن زده است و گفته می‌شود بعد از بازی با با نفت در تهران، نکونام جانشین گل‌محمدی خواهد شد.

۳ ۲  
آی اسپورت
2018-01-09 17:31:00
نظر دهید

۲ نظر
444
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۲۱
مرفی میکنیم ،فنا شده ی بعدی ؛ جواد نکونام
۳ ۱
رضا
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۲۳
هواداران تراکتور جواد نکونام را نخواهند پذیرفت چون تجربه ای ندارداینجا خونه به خونه نیست مهمتر از همه نکونام استقلالیست و هواداران اعتمادی به سرخابیها ندارند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر