فهرست
ادعای لادروپ: دیبالا بااستعداد، مسی بی‌استعداد
ادعای لادروپ: دیبالا بااستعداد، مسی بی‌استعداد

ادعای لادروپ: دیبالا بااستعداد، مسی بی‌استعداد

آی اسپورت- مایکل لادروپ،ستاره سابق بارسلونا و یوونتوس، اعتقاد دارد مقایسه پائولو دیبالا، ستاره یوونتوس با لیونل مسی، ستاره بارسلونا، منصفانه نیست. دیبالا که در سال 2015 از پالرمو به یوونتوس پیوست، در 84 دیداری که تاکنون در سری آ برای بیانکونری به میدان رفت، 44 گل به ثمر رساند. 17 گلی که او در این فصل برای یوونتوس به ثمر رساند، او را به یکی از بهترین ستاره های فوتبال اروپا تبدیل کرد و بسیاری او را جانشین لیونل مسی می دانند اما لادروپ اعتقاد دارد که بازیکنی مانند مسی، در هر نسل تنها یک بار ظهور می کند. او به خبرنگاران گفت:" دیبالا یک استعداد ناب است. فکر می کنم مشکل این است که او آرژانتینی است و یکی دیگر از بازیکنانی است که مردم دوست دارند بگویند می تواند مسی بعدی باشد. اما در حال حاضر، مسی بعدی ای وجود ندارد. برای دیدن مسی بعدی باید صبر کنیم. فکر نمی کنم که در زندگی ام، مسی دیگری ببینم. شما بازیکنی مانند او را هر 10 یا 15 سال نمی بینید. شاید باید 25، 30 یا 50 سال دیگر صبر کنیم تا بازیکن دیگری مانند او را ببینیم. دیبالا آرژانتینی است، چپ پاست، قد بلند نیست و شیوه حرکت کردنش هم شبیه مسی است. اما فکر نمی کنم به نفع او باشد که با مسی مقایسه شود زیرا او مسی نیست. او بازیکن بسیار بااستعدادی است اما مسی نیست."

ورزش سه

۷ ۵  
آی اسپورت
2018-01-18 22:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
Shahin
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۱۰
خدایی خجالت نمیکشید همچین تیتر چرتی میزنید؟که به متن اصلی هیچ ربطی نداره!
جاهد
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۳۴
"او بازیکن بسیار بااستعدادی است اما مسی نیست."
شاهین جان بر اساس این جمله اینطوری تیتر زدن.متاسفانه حتی هنگامی که کپی می کنن به محتوا دقت نمی کنند.دوستان عزیز ای اسپورت منظور این جمله اینه"دیبالا بازیکن با استعدادیه اما دیبالا مسی نیست و برای مسی بودن باید فاکتور های دیگری داشته باشه" حداقل اگه متن فارسی رو نمی خونید یا دقت نمی کنید یک بار متن اصلی رو بخونید.بسیار خنده داره این مطلب.حتی فاجعه است. واقعا در ای اسپورت عزمی وجود داره که با کسی که چنین تیتری رو میزاره برخورد بشه؟
Hadi
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۱۰
این چه تیتریه آخه!
بنده خدا کجا این حرف رو زده!
منظورش این بوده که دیبالا بازیکن با استعدادیه ولی هنوز خیلی جا داره تا مثل مسی بشه، یعنی مثل مسی با استعداد نیست.
Cntrl + C
Hadi
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۱۰
این چه تیتریه آخه.
بنده خدا کجا این حرف رو زده.
منظورش این بوده که دیبالا بازیکن با استعدادیه ولی هنوز خیلی جا داره تا مثل مسی بشه، یعنی مثل مسی با استعداد نیست.
Cntrl + C
۷
کامیار
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۰۱
"او بازیکن بسیار بااستعدادی است اما مسی نیست"

باورم نمیشه اینقدر ابله باشید.
منظورش اینه که دیبالا با استعداده اما شبیه لیونل مسی نیست.
تا الان فکر میکردم یه مشت ابله سایت رو میچرخونن ولی الان فکر میکنم احتمالا یه مشت بچه تو رده سنی 12 تا 16 سایتو میچرخونن
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر