فهرست
وعده روز: به خاطر هادی 24 گل می‌زنم!
وعده روز: به خاطر هادی 24 گل می‌زنم!

وعده روز: به خاطر هادی 24 گل می‌زنم!

آی اسپورت- محمد عباس‌زاده مهاجم سابق پرسپولیس که به نساجی مازندران برگشته توانست با هفتمین دبل، خود را 17 گله کند. عباس‌زاده از ابتدای فصل وعده داده بود که رکورد گلزنی این فصل لیگ یک را جابجا کند.

  • من ابتدای فصل با هدف شکستن رکورد خود پا به رقابت های لیگ دسته اول گذاشتم و هیچ چیزی من را از هدفم دور نمی کرد حتی روزهای سخت و دشوار نساجی که پشت سر گذاشتیم من را برای رسیدن به مقصدم مصمم تر می کرد. نساجی روزهای خوب را طی می کند و قطعا با جمع امتیازات به صدر نزدیک خواهیم شد. بازی با سیرجان هم یکی از آن دیدارهایی بود که باید امتیازات کاملش را به دست می آوردیم اگرچه بازی در خانه حریف کمی کار را سخت می کند اما همانطور که هدف من آقای گلی با تعداد گل بالاست، هدف مسئولان، بازیکنان و کادرفنی نساجی هم جمع آوری بیشترین امتیازات از این مسابقات و صعود به لیگ‌برتر پس از سال‌هاست که امیدوارم به زودی زود به مهم برسیم.
  • در 7 بازی دو گل به ثمر رساندم که خب همین من را خیلی به هدفم نزدیک کرد. می توانم با گذر از عدد 18که سابقا با آن آقای گل شدم رکورد خود را تغییر دهم اما تصمیم دارم بیش از این ها گلزنی کنم و دوست دارم برای شادی روح هادی نوروزی این عدد را به 24 برسانم.
  • می توانستم به یکی از پیشنهاداتم پاسخ دهم و پیراهن یک تیم لیگ برتری را برتن کنم اما هدفم بر پوشیدن لباس یکی از تیم های مدنظر برتری دارد، می خواستم با عملکرد خوب، گلزنی های بیشتر و بازی غیرقابل تصور دیگران به همگان ثابت کنم که بالاتر از عباس زاده پرسپولیس شده ام. می خواهم با سربلندی و افتخار به لیگ برتر بازگردم. این فرصت شاید دیگر پیش نیاید ولی من می گویم باز هم تیم های دیگر به سراغ محمد عباس زاده برای حضور در تیمشان خواهند آمد اما فرصت پوشیدن پیراهن تیم محبوب آن هم با عزت و افتخار یک بار پیش می آید.
۳    
آی اسپورت
2017-02-01 16:47:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر