فهرست
پشت پرده مذاکرات سوشا-استقلال/ سیّد را نمی‌خواهند حنیف هم می‌داند
پشت پرده مذاکرات سوشا-استقلال/ سیّد را نمی‌خواهند حنیف هم می‌داند

پشت پرده مذاکرات سوشا-استقلال/ سیّد را نمی‌خواهند حنیف هم می‌داند

آی اسپورت- سوشا مکانی دیروز با پرسپولیس قرارداد بست تا به یکی از مهم‌ترین خریدهای نقل و انتقالات امسال تا این لحظه بدل شود. اما نکته جالب در مورد این بازیکن، گفت‌وگویش با استقلالی‌ها قبل از پیوستن به پرسپولیس بود.

صبح امروز برخی از روزنامه‌ها پرسپولیسی شدن سوشا را با این تیتر مخابره کردند: «خرید استقلال را قر زدند» و این سوال در ذهن فوتبالدوستان شکل گرفت که ماجرای سوشا با استقلال چه بود؟

به گزارش آی اسپورت ظهر دیروز و ساعاتی قبل از پیوستن سوشا به پرسپولیس، یکی از مسئولان استقلال با این دروازه‌بان جوان تماس می‌گیرد و نظر او را پیوستن به استقلال جویا می‌شود. طبعا در مقابل این پیشنهاد اولین سوالی که به ذهن سوشا می‌رسد این است: «پس تکلیف رحمتی چه می‌شود؟» این مقام استقلالی به سوشا اطمینان می‌دهد که اگر با این انتقال موافقت کند استقلالی‌ها رحمتی را نمی‌خواهند. او حتی به سوشا مکانی وعده پرداخت ۵۰ درصد از قراردادش را در ابتدای فصل می‌دهد.

فاش شدن خبر این مذاکره بیش از هر چیز شائبه جدایی رحمتی از استقلال را که طی روزهای گذشته مطرح شده بود قوت می‌بخشد. به نظر می‌رسد استقلالی‌ها بدشان نمی‌اید فصل جدید را با دروازه‌بانی غیر از سید آغاز کنند. حتی مذاکرات حنیف عمران‌زاده با تراکتور را هم باید در همین راستا ارزیابی کرد. حنیف که دوست صمیمی رحمتی است از جدایی رفیق فابریکش باخبر شده و به‌واسطه مذاکره با تراکتوری‌ها خواسته به مسئولان استقلال بفهماند که اگر رحمتی برود حنیف هم رفتنی است.

حنیف حتی در جمعی خصوصی به طعنه گفته: «در استقلال تازه‌واردها عزیزترند» شاید این اظهارنظر حنیف به قول ۵۰درصدی آبی‌ها به سوشا اشاره دارد. آن هم در حالی که بازیکنان قدیمی تیم هنوز بخشی از دستمزدشان را دریافت نکرده‌اند.

  ۵  
آی اسپورت
2014-06-09 11:06:03
نظر دهید

۵ نظر
-
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۴۷
هی جان من!!
علیرضا تیموری خورموج بوشهر
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۰۸
خواهشمندم تصورات ذهنی خودتون رو تیتر نکنین به خورد ملت بدین.اصلا از این خبرا نیست.جایی که آب باشه تیمم باطله.با حضور سید مگه دیوونه اند به سوشا فکر کنن.
مهران
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۲۴
رحمتی تو این فصلی که گذشت به خاطر تیم ملی روحیه خوبی نداشت و تو بعضی بازیها تمرکز نداشت و اشتباه می کرد ولی با این وجود باز هم جزو بازیکنای خوب استقلال بود. مطمئن باشید فصل بعد بازم مثل قبل میترکونه ... استقلال بی سید و حنیف نمیخوایم نمیخوایم
♥ Ss ....تاج آسیا ♥
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۱۷
سایت گل بد چاییدی ... سید حالا حالا تو اس اس میمونه و مثل شیر گلری میکنه شما به فکر جوجه های تیم محبوبت باش خخخخخخ
kamran
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۳۱
خوب اگه اینی که شما می گید درسته پس چرا سوشا با استقلال قرار داد نبسته؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر