فهرست
کلین شیت های دوستانه!/ مرور بازی های ملی علیرضا حقیقی
کلین شیت های دوستانه!/ مرور بازی های ملی علیرضا حقیقی

کلین شیت های دوستانه!/ مرور بازی های ملی علیرضا حقیقی

 آی اسپورت - قرار گرفتن علیرضا حقیقی در ترکیب ثابت تیم ملی در آخرین دیدار تدارکاتی پیش از اغاز رقابت های جام جهانی، معادلات دروازه ایران را پیچیده کرده است. پیش از این همه جا صحبت از شانس بیشتر رحمان احمدی از دانیل داوری برای انتخاب به عنوان مرد اول دروازه ایران بود و حالا می شود حقیقی را نیز یک مدعی جدی برای ایستادن روی خط دروازه تیم ملی دانست.

علیرضا که سابقه دعوت به تیم ملی در زمان افشین قطبی را داشت، دو ماه پس از ورود کی روش به فوتبال ایران در دیدار تدارکاتی با فلسطین نخستین بازی ملی اش را انجام داد. او در جریان پیروزی پرگل و یک طرفه 7 بر صفر تیم ملی یک نیمه سنگربان این تیم بود. یک سال بعد، او در اردوی ترکیه در برابر آلبانی درون دروازه ایران قرار گرفت و در دومین بازی ملی اولین گل را دریافت کرد و در باخت یک بر صفر تیم کی روش سهیم شد. اواخر سال 2012 این دروازه بان 26 ساله در دیدار تیم ملی با بحرین در رقابت های غرب آسیا سنگربان سفیدپوشان بود و موفق شد دومین کلین شیت ملی اش را به ثبت برساند. آخرین تجربه ملی علیرضا پیش از دیدار با ترینیداد- که البته با توجه به شرایط برگزاری اش احتمالا دیدار رسمی ملی به شمار نمی رود – در اردوی اتریش برابر بلاروس رقم خورد. حقیقی در این مسابقه نیز هیچ گلی دریافت نکرد. او در مجموع 5 بار درون دروازه ایران قرار گرفته و تنها یک گل دریافت کرده است.

4 کلین شیت در 5 مسابقه، آمار امیدوارکننده ای برای حقیقی به شمار می رود. حقیقت آما این است که او هنوز در رده ملی با یک محک جدی روبرو نشده است. این دروازه بان که سابقه بازی در تیم ملی در همه رده های سنی را دارد، در هیچکدام از دیدارهای مقدماتی جام جهانی و جام ملت ها دروازه بان ایران نبوده و همچنان بعید به نظر می رسد ناگهان در جام جهانی به انتخاب اول کی روش تبدیل شود. 

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-09 11:40:21
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۰۱
ایشالا تو جام جهانی می ترکونه این جوون ایرانی
♥Ss....تاج آسیا♥
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۱۴
حقیقی رکورد 2 سال کلین شیت رو داره آخه رو سکو که گل نمیخورن خخخخخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر