فهرست
 عجیب‌ترین معامله در تاریخ تاج
 عجیب‌ترین معامله در تاریخ تاج

 عجیب‌ترین معامله در تاریخ تاج

آی‌اسپورت- مذاکرات واقعی با استراماچونی، همین تفاهم ویدیویی در دوحه بود. تا پیش از آن، اراده‌ای برای حفظ او وجود نداشت و باشگاه بارها متن قرارداد، ایمیل‌های خصوصی + چک‌های بانکی و رسید‌ها را منتشر کرد.

اتفاقات مثبت دوحه: 

استراماچونی پذیرفت پرداخت حقوقش نه یکجا بلکه در دو یا سه قسط صورت بگیرد. 

او راضی شد بخاطر بی پولی باشگاه، سقف بودجه نقل و انتقالات زمستانی کمتر از ۹۰۰ هزار یورو باشد که شرط قبلی‌اش بود. 

شرط تمدید و رها نکردن تیم در صورت راهیابی استقلال به مراحل نهایی لیگ قهرمانان را هم قبول کرد.

او یک درخواست دارد که وزارت ورزش نپذیرفته و معتقد است شرط "غیر فوتبالی" است: رفتن فتح‌الله‌زاده. هفته پیش گفتم معامله فتل با وزارت، بر سر نیامدن استرا + مدیرعاملی خودش است.  پس از ۲۴ روز عذاب هوادار با مذاکرات در تهران، استانبول، رم و دوحه، آیا وزارت می‌تواند به مردم بگوید استراماچونی رفت اما با رعایت شان ملی توانستیم فتل را نگه داریم؟ او که از اردیبهشت ۱۳۹۳ نبود! آمدنش چه دلیلی داشت جز بستن پرونده استراماچونی و آرام کردن هواداران؛ که البته فقط در اولی به موفقیت رسید!

در فصلی که ذوب آهن ۵۰ میلیارد بسته شده (با کادر داخلی) و در خطر سقوط است، استقلال با کادر خارجی بسیار مرغوب و ارزان + خریدهای موفق و مجموعه بازیکنانش که در صدر جدول ایستادند به ۴۷ میلیارد نمی‌رسد! 

استراماچونی رفت. کاش بتوانید با هیات مدیره‌ای که ندارید و با انتصاب غیر قانونی فتلی که اسناد بازنشستگی‌اش را منتشر کردم باشگاه را اداره کنید. شان ملی یعنی برگرداندن روح و روان هواداران سرخورده، به آرامشی که قبل از هجدهم آذر در صدر جدول داشتند.

 

۲۹ ۴  
آی اسپورت
2020-01-01 17:28:00
نظر دهید

۴ نظر
سیروس
چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸، ۲۲:۵۸
فتل !عجب اسمی روی این پدیده گذاشته آید.
۳
امیرکلانترازکرمان
پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸، ۰۸:۲۵
تاوقتی سلطانی خر جعل پولیسی و پسران ژن نجس تراز خوک وسگش وفدراسیون نشینان دزد و غارتگر،،، و هیئت مدیره بی کفایت ودزد استقلال برمسندکارودزدی باشند باید درِ فوتبال مملکت را گِل گرفت
۱
امیرکلانترازکرمان
پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸، ۱۰:۳۵
این‌ها همه زیر نظر سلطانی خر و هیئت مدیره بی کفایت ودزد استقلال وخطیر وفتحی حرام لقمه دلال دزد است,باین نقش وخدعه و جلسه ساختگی ذهنی ،!!هواداران استقلال را سرکارگذاشتن، تاکسی متوجه خیانتشان نشود!٪ رفته اند پورسانت ودلالی شان را بابت فروش استراماچونی بگیرند و ترتیب فروش دیاباته و میلیچ وکریمی و اسماعیلی و قائدی را باخدعه ونیرنگ به یک تیم قطری ویا خارجی دیگر بدهند، این‌ها استقلال را کرده اند موش آزمایشگاهی شیخ نشینان حاشیه خلیج فارخلیج فارس ،
سعید
پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸، ۱۱:۵۸
اگه خریدها خوب و تیم بستن خوب بود چرا به فتحی فحش میدادین؟شماها نمیدونین با خودتونم چندچندین انگار یه مدت بگذره به دین مبین استراماچونی پرستی روی میارین.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر