فهرست
شارلروا در حضور سه ایرانی باخت
شارلروا در حضور سه ایرانی باخت

شارلروا در حضور سه ایرانی باخت

آی‌اسپورت- شارلروا بلژیک در حضور سه بازیکن ایرانی خود مقابل خنک با نتیجه سه بر یک شکست خورد. در مسابقه یکی مانده به پایان هفته چهارم ژوپیر لیگ بلژیک تیم شارلروا در حالی که علی قلی‌زاده و کاوه رضایی را برای سومین دیدار متوالی به طور همزمان در ترکیب داشت و از امید نورافکن برای نخستین بار در بین نفرات ذخیره بهره می‌برد، از ساعت ۲۰:۳۰ امشب در استادیوم لومینوس آرنا مهمان خنک هفت امتیازی بود.

شارلروا بلژیک که در سه هفته اخیر دو شکست و تنها یک پیروزی داشت، در این مسابقه خارج از خانه هم با وجود تساوی یک بر یک در نیمه اول، نتوانست از خنک امتیاز بگیرد و با نتیجه سه بر یک شکست خورد.

یاران رضایی، قلی‌زاده و نورافکن با سومین باخت طی چهار هفته ابتدایی ژوپیر لیگ بلژیک سه امتیازی ماندند و در رده یازدهم جدول رده‌بندی قرار گرفتند. در این مسابقه علی قلی‌زاده به طور کامل در ترکیب شارلروا بود ولی کاوه رضایی در دقیقه ۷۶ جای خود را به جرمی پربت داد.

امید نورافکن، مدافع چپ‌پای شارلروا هم که بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت خود برای نخستین بار در فهرست مسابقات تیمش قرار گرفته بود، در دقیقه ۶۳ جانشین آمارا بیبی شد.

 

ورزش سه

۲    
آی اسپورت
2018-08-19 22:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر