فهرست
اعتراف الگری: نیمه دوم خواب بودیم!
اعتراف الگری: نیمه دوم خواب بودیم!

اعتراف الگری: نیمه دوم خواب بودیم!

آی‌اسپورت- یوونتوس از ناپولی شکست خورد و اینتر برای زدن ضربه نهایی در خانه خود بسیار باانگیزه مقابل یووه قرار گرفت اما در پایان 90دقیقه حساس این شاگردان الگری بودند که موفق شدند با نتیجه 2‐3 اسپالتی و تیمش را شکست بدهند و 3 امتیاز حیاتی را از سن سیرو بدست بیاورند. مکس الگری پس از دیدار با اینتر در مورد این پیروزی مهم گفت: « یک شب زیبا برای فوتبال و تیم‌هایی که فوتبال باز و هجومی بازی کردند، آنها 10نفره شدند و ما در نیمه دوم به خواب رفتیم! به ارسال از کناره‌ها ادامه دادیم و مجبور بودیم که آنها را خسته کنیم. در نهایت آنها سقوط کردند (از نظر توان و انرژی) و ما از آن بهره بردیم. تبریک به شاگردانم، یک قدم به سمت اسکودتو! اگرچه هنوز هم بازی‌های سختی پیش‌رو داریم. در فوتبال قطعیت وجود ندارد وقتی شما در برای قهرمانی بازی می‌کنید فشار زیادی وجود دارد و به‌خاطر این ممکن است حتی چیزهایی که قطعی به نظر می‌رسد را از دست بدهید. شاگردان من یک پیروزی مهم را بدست آورند، در یک دقیقه می‌بری و در یک دقیقه می‌بازی! نیاز بود که با تمرکز بازی کنیم (در دقایق حساس) ، بخاطر همین من برای کسب کردن آن تلاش کردم زیرا در بازی مقابل رئال و ناپولی ما تمرکزمان را از دست داده بودیم.»

نمایش کوادرادو 

نفوذ و ارسال از کناره‌ها و تکنیک را لازم داشتیم و همچنین بازیکنی را می‌خواستم که کمتر دفاعی باشد. بازی‌ای بود که هم هجومی بود و هم دفاعی و من کوادرادو را می‌خواستم و او عالی بازی کرد. تیم ما وضعیت خوبی دارد، در مورد وضعیت فیزیکی نمی‌گویم اما از نظر فکری و راحتی ذهن ما خوب هستیم. طبیعی است که در انتهای فصل مانند ابتدای فصل سرحال نباشید. بن‌عطیه خیلی بازی کرده بود و روگانی را مسئول ایکاردی قرار دادم، او و بارتزالی خوب بازی کردند.

 بازیکنان بزرگ

« تفاوت بازیکنان بزرگ اینجا مشخص می‌شود. بین همه بازیکنان حاضر در محوطه جریمه تفاوت را ایجاد می‌کنند و موثر ظاهر می‌شوند. این قهرمانان تعیین‌کننده هستند به نظرم اگر آنها نبودند تیم ما این‌گونه نجات پیدا نمی‌کرد. فکر می‌کنم که دیبالا و ایگوایین در جام‌جهانی حاضر خواهند بود. شاگردانم امشب بازی مهمی را بردند و وظیفه خود را به‌خوبی انجام دادند. اینتر در 10دقیقه بازی فوق‌العاده‌ای انجام داد اما برای قهرمانی باید در همه دقایق پیروز باشیم. به نظرم اورساتو هم داوری خوبی انجام داد.»

  ۱  
آی اسپورت
2018-04-29 10:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مهدی اینتر
يكشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۰۴
حالا که داور همه جوره به یووه حال داد میگه داوری خوب بوده!!از لحاظ فنی خیلی مربی خوبیه ولی دوس داشتم یه ذره شرف داشت میگفت داوری به نفع یووه بوده همونجوری که تو بازی با رئال به یه پنالتی انقدر معترض بود
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر