فهرست
واکنش مصلح: دو راه بیشتر وجود ندارد
واکنش مصلح: دو راه بیشتر وجود ندارد

واکنش مصلح: دو راه بیشتر وجود ندارد

آی اسپورت – شایان مصلح هم امروز به باشگاه پرسپولیس رفت اما تکلیف او هم مثل سروش رفیعی مشخص نشد. او در جمع خبرنگاران با آرامش بیشتری صحبت کرد و سعی کرد زیاد طعنه‌آمیز حرف نزند. صحبت‌های مصلح را بخوانید:

یا فسخ کنند یا بگویند نمی خواهیم

سروش جان گفت که ما از یک در آمدیم و آقای عرب از یک در دیگر بدون خداحافظی رفتند. اول اینکه از همینجا من با آقای عرب خداحافظی می کنم. من دیر به دیر به باشگاه می آمدم و برای همین از نقشه استفاده می کردم تا ببینم کدام راه شلوغ است و کدام راه خلوت. البته الان می دانم؛ مثلا اینکه بهتر است شنبه ها از چمران بیایم و یکشنبه ها از یک مسیر دیگر ( باخنده). چون هر روز به باشگاه می آئیم تا به نتیجه برسیم که الحمدالله هنوز میسر نشده و امروز هم می گویند فردا بیایید. امیدوارم این فرداها ادامه دار نباشد. ما یک هفته است که از ترکیه آمده ایم. تمام تیم ها بسته شدند. موضوع خیلی ساده است؛ یا یکطرفه با ما فسخ کنند و بگویند ما شما را نمی خواهیم. بروید و هر کاری دوست دارید بکنید یا اینکه خیلی منطقی به توافق برسیم. خیلی ساده است و راه حل همین دو راه است. حالا امیدوارم فردا به نتیجه برسیم.

هواداران از ما ناراضی نیستند

شما بروید و ببینید که من چه چیزی گفتم. لایو من موجود است. من 15 ، 20 مرتبه به هواداران گفتم که دوستتان دارم. گفتم این پرسپولیس و لوگوی باشگاه است که می ماند. من و سروش و گنده تر از ما آمده اند و رفته اند. این را خود هواداران هم می دانند. ما بازیکنانی بودیم که با مصدومیت هم بازی کرده ایم. البته وظیفه داشته ایم که بازی کنیم ولی وظیفه نداشتیم با مصدومیت برای تیم بازی کنیم.‌ اما ما چون تیم را دوست داشتیم، با مصدومیت بازی کردیم و منتی هم نداریم. داستان دو طرفه بوده و هم ما و هم هواداران همدیگر را دوست داریم. اینچنین نبوده که هواداران از ما ناراضی بوده باشند. بعد از لایو هم خیلی از آنها به من گفتند که ما از دست شما ناراضی نیستیم و از مدیران باشگاه ناراحتیم. خیلی ها به من گفتند قرضی برو و برگرد. قطعا این علاقه دو طرفه است و تمام تلاشم را می کنم که این برگشت زودتر انجام شود.

 

۱    
آی اسپورت
2019-07-22 17:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر