فهرست
حذف مانع سی هزار دلاری؛ جباروف برمی‌گردد؟
حذف مانع سی هزار دلاری؛ جباروف برمی‌گردد؟

حذف مانع سی هزار دلاری؛ جباروف برمی‌گردد؟

آی اسپورت – در روزهای اخیر سرور جباروف مدام با امیرحسین فتحی، سرپرست موقت باشگاه استقلال در تماس بوده و فتحی کوشیده رضایت این بازیکن را برای بازگشت به استقلال جلب کند. این تلاش‌ها اما تا به امروز هیچ نتیجه‌ای نداده چرا که حلقه واصل دوباره این بازیکن ازبک به استقلال در پرداخت 30 هزار دلار است که باشگاه استقلال هنوز نتوانسته این مبلغ را جفت و جورکند تا سرور دوباره در ترکیب آبی‌ها دیده شود.

واقعیت این است که فتحی در روزهای اخیر بخصوص 48 ساعت گذشته بارها با جباروف مکالمه تلفنی داشته و حتی برخی اعضای کمیته فنی باشگاه استقلال نیز گفت و گوهایی با این بازیکن داشته‌اند تا رضایتش برای بازگشت را جلب کنند اما همه جملات این بازیکن ازبک در نهایت به پرداخت 30 هزار دلار ختم شد و تا زمانی که این مبلغ به حساب بازیکن ازبک واریز نشود، او به ایران نخواهد آمد.

حتی فتحی برای حل این مشکل به یکی از مشوقان باشگاه استقلال که در کشور آمریکا سکونت دارد نیز متوسل شده و قصد داشته از طریق این شخص مبلغ فوق به حساب سرور پرداخت شود اما برخی موانع باعث شده انتقال پول انجام نشود تا همچنان موضوع جباروف با استقلال مسکوت بماند.

با توجه به اینکه همه اعضای کادرفنی و کمیته فنی باشگاه استقلال و حتی خود فتحی روی بازگشت بازیساز ازبک تاکید دارند و بر این باورند که این گزینه می‌تواند به استقلال کمک کند و دست این تیم را در نیم فصل دوم بگیرد، احتمال بازگشت سرور به استقلال بسیار قوت گرفته است. در واقع جباروف موضوعی است که همه در باشگاه استقلال روی آن اتفاق نظر دارند و به احتمال زیاد این ماجرا برای استقلال ختم به خیر خواهد شد و در نیم فصل دوم شاهد بازی کردن جباروف در ترکیب استقلال خواهیم بود.

حالا چطور اصغر حاجیلو در یکی از مصاحبه‌های خود صراحتا به خبرگزاری ایسنا گفته که جباروف را نمی‌خواهیم و در باشگاه استقلال بحثی بر سر بازگشت جباروف نشده از آن حرف‌های عجیبی است که باورش برای آنها که بر احوالات استقلال اشراف دارند، بسیار سخت و دشوار است. احتمالا حاجیلو از اساس در جریان این ماجرا نیست و نمی‌داند که سرپرست باشگاه استقلال هر روز با جباروف تماس تلفنی دارد تا هر طور شده او را به تیم بازگرداند و مشکلات بازیسازی در استقلال را در نیم فصل دوم از بین ببرد.

۸    
آی اسپورت
2018-12-01 10:47:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر