فهرست
اتفاق ویژه؛ دبل کی‌روش در اخراج مقابل پرسپولیس
اتفاق ویژه؛ دبل کی‌روش در اخراج مقابل پرسپولیس

اتفاق ویژه؛ دبل کی‌روش در اخراج مقابل پرسپولیس

آی اسپورت – یکی از اتفاقات مهم بازی سپاهان و پرسپولیس اخراج شدن استنلی کی‌روش در بین دو نیمه وقت اضافه بازی بود. مهاجم برزیلی سپاهان اولین کارت زرد خود را به دلیل اعتراض کاملا بی‌مورد به داور گرفت و حتی در همین صحنه هم به خاطر اعتراض شدید به کارت زردش و لمس داور می‌توانست کارت زرد دوم را بگیرد و اخراج شود اما داور با او مهربان بود. حتی گزارشگر متعصب اصفهانی هم اعتراف کرد که داور می‌توانست کی‌روش را در این صحنه اخراج کند. اتفاقی که دقایقی بعد رخ داد.

درست در پایان نیمه اول وقت اضافه و درحالی که بازیکنان دو تیم مشغول تعویض زمین بودند کی‌روش با شجاع خلیل‌زاده درگیر شد اما داور این صحنه را ندید. سروش رفیعی اما برای حمایت از همبازی‌اش به کی‌روش اعتراض کرد و مهاجم سپاهان به سمت او رفت و با دو دست او را هل داد! در ادامه بازیکنان دو تیم مداخله کردند تا درگیری‌ها پایان بگیرد اما دقایقی بعد که داور از سوی کمک‌هایش متوجه ماجرا شده بود، کی‌روش را قبل از آغاز نیمه دوم وقت اضافه به سوی خود فراخواند و کارت قرمز را به او نشان داد. اتفاقی که با برخورد زشت او همراه بود.

1
1

کی‌روش در ادامه هم دست‎‌بردار نبود و با اشاره از رفیعی می‌خواست به همراه او به راهرو رختکن برود تا با هم تسویه‌حساب کنند. او به دیگر عوامل برگزاری بازی هم اعتراض کرد و سرانجام با دخالت مسئولان باشگاه به رختکن رفت. در این صحنه سروش رفیعی هم توسط داور اخراج شد. نکته جالب این که کی‌روش در بازی رفت دو تیم در لیگ برتر هم اخراج شده بود. او در آن بازی با کمال کامیابی‌‎نیا درگیر شده بود و علیرضا فغانی هر دوی آنها را اخراج کرده بود.

۱۵ ۵  
آی اسپورت
2019-05-30 00:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
غیرت کجاست؟ شرف چی شد؟
پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۰:۵۷
توی مملکت ما یه اجنبی بی همه چیز بخواد یه ایرانی رو تهدید کنه ...!
فرهاد
پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۰۳
فقط کیروش اجنبی است و مصومنیت برانکو بی شرفی و بی غیرتی نیست . برانکو اجنبی نیست به سینه ناظر بازی و به سینه بازیکن سایپا می زند شرف و غیرتت نیت وجدانت هم نیست؟
۲
پدر فرهاد
پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۳۴
سوووووختی خخخخخ
۴
فرهاد
پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۳۳
فعلا مه تاریخ می گوید فرهاد پدر همه شماست
۱
فرهاد
پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۰۰
دبل داوران در خلع سلاح سپاهان برای خوش خدمتی به لنگ . این تیتر بهتری بود
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر