فهرست
گنبری عراق، مانعی در راه صعود استقلال!
گنبری عراق، مانعی در راه صعود استقلال!

گنبری عراق، مانعی در راه صعود استقلال!

آی اسپورت - دیدار استقلال و الشرطه عراق دو روی یک سکه بود. در نیمه نخست این تیم عراقی بود که بازی بسیار بهتری را ارائه داد و حتی می توانست با چند گل اختلاف به رختکن برود و در نیمه دوم این شاگردان ناجومطلق بودند که اگر از فرصت ها نهایت استفاده را می بردند، می توانستن همان دیشب صعود خود را قطعی کنند.

اما در این دیدار یک بازیکن در ترکیب الشرطه حضور داشت که بارها و بارها خط دفاعی استقلال را آزار داد و تک گل تیمش را نیز وارد دروازه حسینی کرد. بازیکنی که هم از تکنیک بالایی برخوردار بود و هم در نبردهای تن به تن به سادگی مغلوب نمی شد.

مازن فیاض مهاجم 23 ساله ای است که با مدل موهای خاصش، بازی او بیشتر از سایر بازیکنان الشرطه به چشم می آمد. او اهل استان ذی قار است. نام کنونی استان محل تولد مازن فیاض، برگرفته از نام جنگ ذوقار است .

مازن فیاض که بخاطر مدل موهایش در رسانه های عراقی به او لقب سرژ گنبری داده اند، ستاره تیمش در دیدار مقابل استقلال بود. او 4 شوت به سمت دروازه استقلال زد، یک ضربه او گل شد، دو ضربه را حسینی به سختی مهار کرد و شوت چهارمش نیز به تیر دروازه برخورد کرد.

او در دیدار یکشنبه شب، 3 بار از سد بازیکنان استقلال گذشت و موفق به دریبل آنها شد و در 3 نبرد هوایی نیز موفق شد تا یکی از بهترین بازی های خود در لیگ قهرمانان آسیا را انجام داده باشد.

مازن فیاض از آن بازیکنان عراقی سرسختی است که فیزیک و تکنیک بسیار خوبی دارد و بازیکن سابق کربلا و نفط عراق در حالیکه تنها 23 سال سن دارد، از بازیکنان تیم ملی کشورش محسوب می شود و شاید کرار جاسم و بشار رسن دیگری در انتظار فوتبال عراق باشد و در آینده از این بازیکن بیشتر بشنویم.

 

ورزش سه 

  ۱  
آی اسپورت
2020-09-22 10:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
رضا
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹، ۱۳:۰۶
پیشاپیش رتبه سوم در گروه ۳ تیمی را به مدیرعامل استقلال تبریک میگم
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر