فهرست
گزارش ویژه: چرا کاپیتان‌های استقلال تمدید نکردند؟
گزارش ویژه: چرا کاپیتان‌های استقلال تمدید نکردند؟

گزارش ویژه: چرا کاپیتان‌های استقلال تمدید نکردند؟

آی‌اسپورت-  شکست استقلال در دربی یک واقعیت تلخ در این تیم را برای چندمین بار روشن کرد. اینکه استقلال درون زمین، بزرگتر ندارد.  بعد از پایان فصل بود که سید مهدی رحمتی و پژمان منتظری به عنوان دو بازیکن باتجربه استقلال از این تیم جدا شدند و خسرو حیدری هم از فوتبال خداحافظی کرد تا وریا غفوری، تنها بازیکن با تجربه استقلال باشد.

این نکته، از دید استراماچونی هم پنهان نمانده بود و او قبل از شروع فصل تلاش زیادی کرد تا بازیکنانی مثل رحمتی و منتظری را به استقلال برگرداند و شخصا به امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه گفته بود که رحمتی و منتظری باید حفظ شوند. کار به جایی رسید که روزنامه ایران ورزشی، تیتر یکی از شماره های تیرماه خود را به نقل قول سرمربی استقلال اختصاص داد که گفته بود رحمتی را می خواهم چرا که استقلال تیم بزرگی است و تیم بزرگ، بازیکنان بزرگ می‌خواهد.

اما فتحی فقط برای حفظ سید مهدی رحمتی و در حالیکه می دانستند احتمال بازگشت رحمتی هم به استقلال زیاد نیست، با فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو تماس گرفت تا رضایت او را برای جدایی رحمتی جلب کند اما حمیداوی که یحیی گل‌محمدی را به پرسپولیس نداده بود، با جدایی رحمتی هم مخالفت کرد تا دروازه‌بان فصل گذشته استقلال، در مشهد ماندنی شود.

منتظری هم به خاطر اختلافش با مدیرعامل باشگاه استقلال و مصاحبه تندش علیه فتحی، به استقلال برنگشت تا استقلال، بدون بازیکن باتجربه لیگ را شروع کند. در واقع فتحی اقدامی برای تمدید قرارداد پژمان منتظری انجام نداد و منتظری فقط به یک گفت و گو در منزلش بسنده کرد و حالا در فوتبالش در لیگ دسته اول قطر و تیم الخریطیات قطر پیگیری می کند. لیگ دسته برتر قطر، لیگ ستارگان نام دارد و منتظری حاضر شد در لیگ دسته اول به میدان برود اما در فوتبال ایران کار نکند. 

۴    
آی اسپورت
2019-09-24 01:01:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر