فهرست
نیمار و پاریس؛ ۳۵۲ روز غیبت
نیمار و پاریس؛ ۳۵۲ روز غیبت

نیمار و پاریس؛ ۳۵۲ روز غیبت

آی اسپورت – نیمار به خاطر آسیب دیدگی از تاندون پای چپ چهار هفته از میادین دور خواهد بود. ستاره پاری سن ژرمن در دیدار دوستانه برزیل و نیجریه تنها یازده دقیقه بازی کرد. این پانزدهمین آسیب دیدگی مهاجم برزیلی در دو سال حضورش در پاریس است (آسیب دیدگی‌هایش با تیم ملی نیز محسوب شده است).

نخستین مصدومیت نیمار یک ماه پس از حضورش در پایتخت فرانسه اتفاق افتاد. آسیب دیدگی مهمی نبود اما بازیکن سابق بارسلونا پنج روز از میادین دور بود و یک بازی در لیگ فرانسه از دست داد. پس از آن ۳۲۲ روز بدون فعالیت ماند و اگر این یک ماه به آن افزوده شود به ۳۵۲ روز می‌رسد. یعنی در ۵۱ بازی غیبت داشته است. نیمار نیمی از بازی‌هایی که می‌توانست از سال ۲۰۱۷ برای  پاری سن ژرمن انجام بدهد را از دست داد.

یکی از دلایلی که مسئولان باشگاه بارسلونا را برای امضای دوباره با ستاره برزیلی نگران می کرد آسیب دیدگی های متعدد این بازیکن بود. برای بازیکنی که چنین پول کلانی هزینه می‌شود این تعداد مصدومیت یک مشکل جدی محسوب می‌شود. با این حال تنها موضوع این نیست. در دو سالی که نیمار وارد فوتبال فرانسه شد تنها توانست در یک بازی مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا بازی کند. پاری سن ژرمن برای فتح این بازی‌ها با نیمار قرارداد امضا کرده بود.

     
آی اسپورت
2019-10-15 13:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر