فهرست
ازدحام سی‌ساله‌ها در تبریز؛ این ده نفر
ازدحام سی‌ساله‌ها در تبریز؛ این ده نفر

ازدحام سی‌ساله‌ها در تبریز؛ این ده نفر

آی‌اسپورت- امیر قلعه‌نویی در ابتدای فصل با خرید بازیکنانی مثل محمد نوری، ادینیو و بنگر مورد انتقاد هواداران تاکتورسازی قرار گرفته بود؛ اما بعد از نتایج عالی این تیم در نیم فصل اول و رقابت شانه به شانه با پرسپولیس، چه در صدر و چه در انجام بازی‌های زیبا و هجومی، انتقادات فروکش کرد و هواداران ترجیح دادند از تصمیمات فنی سرمربی حمایت کنند. اما با جذب هاشم بیک‌زاده در روزهای اخیر، دوباره انتقادات به ژنرال بالا گرفته و باز هم سر و صدای تبریزی‌ها بالا گرفته است. تراکتور در فضای مجازی از طرف هواداران به خانه سالمندان تشبیه می‌شود. با حضور بیک‌زاده تعداد بازیکنان بیش از سی سال تراکتورسازان دو رقمی شده است.

محسن بنگر، مسن‌ترین بازیکن این تیم 37 سال و 6 ماه دارد. لوسیانو، نوری، بیک‌زاده، ابراهیمی، ایرانپوریان، حاتمی، کیانی، شفیعی و گودرزی دیگر بازیکنان بالای سی سال تبریزی‌ها هستند. نکته جالب توجه این است که تعدادی از این بازیکنان ستاره‌های اصلی ترکیب تراکتور هستند. نوری، حاتمی، شفیعی، ابراهیمی و به خصوص  کیانی و ایرانپوریان با درخشش خود تراکتور را به مدعی قهرمانی لیگ شانزدهم تبدیل کرده‌اند.

۴ ۲  
آی اسپورت
2017-01-16 23:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مسعود تی تی
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵، ۰۸:۴۱
خانه سالمندان رو خوب اومدی چون این از طرف ذهن مریض قلم های الوده هست همین خانه سالمندان شده کابوس تیم های لیگ برتری حتی به حدی که ما طرفداران تراختور میخواهیم با همین خانه سالمندان سال بعد رو هم اداه بدهیم کور شود هرآنکه نتواند دید
۳ ۱
ali
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۰۵
امان از این جیره خواران و نوچه های اون مرد مافیایی . شما آبروی فوتبال آذربایجان را بردید . خجالت بکشید .
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر