فهرست
لطفا به سرمربی جدید تیم ملی رحم کنید!
لطفا به سرمربی جدید تیم ملی رحم کنید!

لطفا به سرمربی جدید تیم ملی رحم کنید!

آی اسپورت - امروز با انتشار مصاحبه‌های رئیس فدراسیون فوتبال، رسما می‌توانیم بگوییم آقای مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ایران شده است. درست یا غلط، پس از ۱۰۰ روز از خداحافظی همیشگی کی‌روش، سرانجام از بلاتکلیفی خلاص شدیم و امروز تیم ملی را به آقای ویلموتس سپردیم. کار دست ایشان است و سکان این فوتبال در اختیار او؛ اما بیرون میدان چه کسانی هستند؟

اگر قرار است همان اتفاقات دوران کی‌روش تکرار شود، آیا می شود به آینده امیدوار بود؟ حمله‌های برق‌آسا به سرمربی سابق تیم ملی از هر سو اگر در دوران ویلموتس هم تکرار شوند، شک نکنید در بر همان پاشنه می‌چرخد. بی‌مقدار جلوه دادن موفقیت‌ها و نتایج تیم ملی در دوران کی‌روش، تمسخر صعودهای متوالی به جام جهانی و بازی‌های درخشانی که به نمایش گذاشتیم اگر بار دیگر به نوعی دیگر تکرار شوند، باز شرمندگی‌اش برای فوتبال ایران می‌ماند.

آنهایی که در طعنه زدن و ایجاد بلوا و نفاق، به اندازه دوران کی‌روش در همین کارها و اعمال گشاده‌دستی کنند آن وقت ویلموتس که نمی‌دانیم چقدر حال و حوصله سرو کله زدن با مخالفان را دارد نیز بر باد می‌رود. جنگ اعصاب بس است. امروز که سرمربی تیم ملی را شناختیم، بیایید آن بلایی که سر کی‌روش آوردید را بر این مربی نازل نکنید.

استدعا می‌کنیم کمی به فوتبال ملی کشورتان نگاه ترحم آمیز داشته باشید و این تیم را به چشم خیمه‌هایی نبینید که زیرش انبار کاه است برای رقص شعله‌های آتش! اگر می‌خواستید خودتان را نشان بدهید، دستتان درد نکند؛ در این سال‌ها همه ما، شما را شناختیم و از ضدیت‌‎ها و مخالفت‌های مشعشع تان، نهایت فیض را بردیم. از امروز به بعد برای مدتی کوتاه کنار تیم ملی باشید؛ این واقعا تقاضای زیادی نیست.

۸ ۱  
آی اسپورت
2019-05-23 15:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
نظر٣
جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸، ۰۸:۵۵
عالي بود.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر