فهرست
رئال، برنده مطلق ال کلاسیکو در شبکه‌های اجتماعی
رئال، برنده مطلق ال کلاسیکو در شبکه‌های اجتماعی

رئال، برنده مطلق ال کلاسیکو در شبکه‌های اجتماعی

آی اسپورت- به فاصله دو روز تا ال کلاسیکو، بخش اعظم اخبار ورزشی رسانه های دنیا به این بازی مهم اختصاص دارد. بارسا با یک بازی بیشتر و 11 امتیاز اختلاف نسبت به رئال، در صدر لالیگا قرار دارد و در صورت برتری در ال کلاسیکو، تقریبا شانس کهکشانی ها برای قهرمانی را از بین خواهد برد. در سوی دیگر رئالی ها پس از قهرمانی در جام باشگاه های جهان و روحیه ای عالی به ال کلاسیکو رسیده اند و کوهی از انگیزه به نظر می رسند. در شبکه های اجتماعی اما اوضاع کاملا به سود رئال مادرید است. مجموع فالوئرهای بازیکنان رئال در سه شبکه اجتماعی اینستاگرام، فیسبوک و توئیتر، اختلاف آشکاری با بارسلونا دارد.

جمع فالوئرهای ستاره های بارسا در توئیتر 1.26 میلیون، در اینستاگرام 208 میلیون و در فیسبوک 186.1 میلیون نفر است(467.8 میلیون). در سوی مقابل، جمع فالوئرهای ستاره های رئال در توئیتر 138.8 میلیون، در فیسبوک 261.9 میلیون و در اینستاگرام نیز 291.8 میلیون نفر است که البته سهم عمده آن را رونالدو بر عهده دارد. به نظر می رسد که عدم حضور مسی در توئیتر، نقش بسیار مهمی در شکست مطلق بارسا برابر رئال در شبکه های اجتماعی داشته است.

هرچند که رونالدو در فیسبوک و اینستاگرام، تعقیب کننده های به مراتب بیشتری نسبت به مسی دارد. در رئال، رونالدو و بیل و در بارسا نیز مسی و سوارز بیشترین فالوئر را در شبکه های اجتماعی دارند.

جدول ال کلاسیکو
جدول ال کلاسیکو

ورزش سه

 

 

۲    
آی اسپورت
2017-12-22 01:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر