فهرست
السد شبیه به ژاوی: مالکانه و روی زمین
السد شبیه به ژاوی: مالکانه و روی زمین

السد شبیه به ژاوی: مالکانه و روی زمین

آی اسپورت- السد در لیگ قطر نزدیک به لخویا است. این دو تیم تقریبا خودشان را جدا كرده‌اند و می‌توانند به قهرمانی برسند. لخویا فعلا صدرنشین است و تیم پرقدرتی دارد. باید سبك بازی چنین تیم‌هایی را بدانید. به عنوان مثال تیم ما از پس السد بر می‌آید و از سبك بازی این تیم شناخت دارد. آنها پشتوانه خوبی دارند، برخی تیم‌ها ممكن است در خط حمله یا دفاع شرایط خوبی داشته باشند اما السد در تمامی خطوط تیم یكنواخت و خوبی است و حضور ژاوی هم در میانه میدان باعث می‌شود كه آنها دنبال فوتبال مالكانه باشند و این موضع برایشان تعیین‌كننده است. استقلال اگر از السد شناخت خوبی داشته باشد و اگر این تیم را به خوبی آنالیز كند موفق خواهد شد. آنها فوتبال را روی زمین بازی می‌كنند، استقلال می‌تواند با دوندگی و قدرت بدنی بالا حریف خودش را به دردسر بیندازد. استقلال با پرس كردن و یك فوتبال قدرتی به هدفی كه داردخواهد رسید و اگر بدون ترس بازی كند، می‌تواند به حریفش ضربه بزند. البته نباید فراموش كرد كه السد بازیكنانی حرفه‌ای و تاثیرگذار دارد، این باشگاه بازیكنان گران‌قیمتی را جذب كرده تا در چنین بازی‌هایی خودشان را نشان داده و شرایط برد السد را فراهم كنند. استقلال باید مراقب باشد، حتی اگر تا دقایق پایانی هم از حریف خودش جلو بیفتد، نباید حریف را دست‌كم بگیرد. من به برد استقلال و موفقیت این تیم خوشبین هستم تا این تیم به مرحله گروهی برود. دوست دارم استقلال در این بازی قدرت تیم‌های ایرانی را نشان دهد و استقلال ابزار لازم را دارد تا در این بازی برنده شود. استقلال آن دوران سخت را پشت سر گذاشته و دوست‌داشتنی‌تر شده است. جای استقلال در  آسیا خالی است و امیدوارم كه به مرحله گروهی راه پیدا كند.

 

۸ ۶  
آی اسپورت
2017-02-07 14:04:00
نظر دهید

۶ نظر
مجید
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۱۷
باید بازی رو مینداختن تختی
۳
برزو
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۳۰
يادداشت جباري براي اي اسپورت؟
خخخخ
دست برداريد تو رو قرآن!!
اينو من تو يه سايت ديگه هم خوندم ديروز
خخخ
۳ ۱
امیر
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۲۵
دقیقا. اگه اشتباه نکنم اسم مطلب هم این بود؛ استقلال دوست داشتنی تر شده! کاپ یا ورزش ۳ بود. قبلنا ذکر منبع میکردی عزیز جان
۴
عباس مرتضوی
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۳۹
بنظر من با توجه به بازی روی زمین و مالکانه السد و توانایی بازیکنانش به حفظ توپ در فضاهای ریز و قدرت بازیهای ترکیبی این تیم که در بازیهای لیگ کشورشان داشته اند بهترین استراتژی برای استقلال روی آوردن به فوتبال آتلتیکویی با سبک سیمیونه و با چیدمان 4-1-4-1 است. آنها باید فضاها را بسته و پرس شدید با بستن یار صاحب توپ و گزینه های پاس در کمتر از 3 ثانیه و تمرکز بر سرعت وحشتناک تیم در انتقال از دفاع به حمله و ضربه نهایی در فضای پشتی بازیکنان جلو کشیده السد را در دستور کار خود قرار بدهند. با اولین گل و بازی رو به جلوی بیشتر السد حتما فرصتهای بعدی بیشتری برای بازیکنان سرعتی استقلال پیش خواهد آمد
۱ ۲
امیر
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۵۷
کامنتت رو رو مطلب دیگه هم خوندم. به نظر من این سیستم اگه استقلال مهمان السد بود بهترین و شاید راه نجات آبی ها بود
. ولی استقلال میخاد با استفاده از بازی فیزیکی و البته جو انشالا وحشتناک آزادی بازی السد رو خراب کنه. اینکه استقلال بتونه جلوی السد بازی «مالکانه» انجام بده یا نه باید صبر کنیم.
۲
عباس مرتضوی
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۰۰
بنظرم اگه منطقی به موضوع نگاه کنیم استقلال ابزار و مهمتر از اون تجربه و اعتماد به نفس بازی مالکانه رو نداره. انها با ارایه بازی مالکانه با توجه به تمرین و تسلط السد تو این بازی قادر به حفظ توپ نخواهند بود و زذ اولین گل خورده هم روحیه شون از بین میره و هم السد فضاها رو می بنده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر