فهرست
شما نظر بدهید:بیت آشور،منتظری یا ماهینی؟
شما نظر بدهید:بیت آشور،منتظری یا ماهینی؟

شما نظر بدهید:بیت آشور،منتظری یا ماهینی؟

آی اسپورت – تیم ملی آخرین بازی تدارکاتی اش را هم انجام داد تا کی روش تست های نهایی را روی بازیکنان مد نظرش انجام دهد  و تاکتیک ها و جابجایی های ذهنوش را اجرایی کند.در این میان هنوز در یکی دو پست ترکیب ثابت تیم ملی در جام جهانی و بازی نخست مقابل نیجریه ابهام هخایی وجود دارد.
طی ماه های گذشته در خصوص ترکیب ثابت خط دفاعی تیم ملی صحبت های زیادی مطرح شده است اما به نظر می رسد ترکیب چهار نفره پولادی( چپ)- سید جلال و صادقی( میانی) و منتظری ( راست) در مصاف با نیجریه به میدان بروند.
در این میان البته باز هم در خصوص پست مدافع راست  تردیدهایی وجود دارد .بعد از اینکه کی روش بعد از بازی با لبنان (مقدماتی جام جهانی) در تهران خسرو حیدری را یک خط جلو برد حالا دو مدافع راست تخصصی در اردوی تیم ملی حضور دارند:حسین ماهینی و استیون بیت آشور که برعکس بیت آشور که کلا سه چهار بازی  ملی دارد ماهینی از زمان سرمربیگری کی روش  یکی از مدافعانی است که بیشترین حضور  را در ترکیب ثابت تیم ملی داشته است.
به جمع اینها باید یک مدافع میانی را هم اضافه کرد.کی روش در چند بازی که قصد  ایجاد لایه های دفاعی بیشتر را داشته و تمکز تیمش را  روی دفاع – ضدحمله گذاشته پژمان منتظری را به دفاع راست برده و به احتمال زیاد  در جام جهانی هم همین کار را خواهد کرد.
با این حساب در حال حاضر کی روش سه گزینه برای دفاع راست در اختیار دارد که البته روی کیفیت این بازیکنان و خصویت تدافعی و تهاجمی شان بحث  وجود دارد.اما می خواهیم از شما علاقه مندان تیم ملی و خوانندگان آی اسپورت این سوال را مطرح کنیم که اگر شما جای کی روش بودید  کدامیک از این سه بازیکن را در ترکیب اصلی قرار می دادید  و چرا؟
  ۱۳  
آی اسپورت
2014-06-09 11:52:41
نظر دهید

۱۳ نظر
-
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۰۲
شما هنوز نفهمیدی ماهینیو برای چپ برده!!!
.
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۰۴
منتظری!
aa
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۱۶
beitashor
کارستن یانکر
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۳۱
من یه پرسپولیسی هستم ولی اگه قرار باشه یکی از این سه نفر برای دفاع راست انتخاب بشه منتظری رو مطمئن تر میدونم. البته برای دفاع های وسط فکر میکنم زوج سیدجلال و منتظری بهتر از سیدجلال و صادقی باشه
علی تراختوری
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۳۳
پژمان منتظری چون کلاس بازیش 1 درجه از بقیه بالاتره و ضریب هوشی بالایی داره
mr.masoud
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۳۷
بیت آشور چون که مدافع راست اختصاصیه و هم توی دفاع موفقه و هم حمله.
mr.masoud
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۳۷
بیت آشور چون که مدافع راست اختصاصیه و هم توی دفاع موفقه و هم حمله.
علیرضا
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۰۴
ماهینی
kaveh
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۱۶
نمیشه گفت، این بر میگرده به نظر سر مربی‌،من شخصاً اعتقادی به بازی
ماهینی ندارم. برای بازی با نیجریه پژمان خوبه، نفوذ‌های خوبی‌ داره و پا به توپش هم خوبه (بیت اشور دفاعی‌ تره). اما باز هم از یک طرف پژمان چون در اصل دفاع میانی هستش میتونه تو بازی با آرژانتین هم سمت راست استفاده بشه و تمرکز دفاعی‌ به سمت راست بده.در کلّ به نظر پژمان گزینه جنرال تری میتون باشه ، مگر اینکه بازیکنای حریف تک به تک آنالیز بشن و بر اون اساس انتخاب صورت بگیره، مثل کاری که هینکس توی بایرن انجام میداد.

البته من کارشناس نیستم و این نظر شخصیم هستش
سعید
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۵۷
بیت اشور
Navid
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۰۵
پژمان راست پولادی چپ
mami
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۲۳
ماهینی منتظری باید دفاع وسط باشه جای عقیلی
تی تی باتعصب
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۱
پژمان منتظری
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر