فهرست
بکام: رونی بازیکن فوق العاده مهمی است
بکام: رونی بازیکن فوق العاده مهمی است

بکام: رونی بازیکن فوق العاده مهمی است

آی اسپورت - دیوید بکام کاپیتان اسبق تیم ملی انگلستان حمایت خودش را از وین رونی اعلام کرد. او اعتقاد دارد که رونی می تواند بهترین عملکرد خودش را در جام جهانی 2014 ارائه دهد.

بکام در همین مورد در گفت و گو با Times اظهار داشت: \" من همیشه از وازا حمایت خودم را اعلام کرده ام. او استعداد فوق العاده ای دارد و بازیکن فوق العاده ای برای انگلیس محسوب می شود. رونی می تواند در یک لحظه همه چیز را تغییر دهد و من مطمئنم که هواداران نیز چنین احساسی را دارند.

او در بازی هایی که در فصل گذشته برای یونایتد انجام داده به خوبی شایستگی های خودش را نشان داده است. مردم می گویند که او نمی تواند در جام جهانی گلزنی کند اما عملکرد رونی همیشه فراتر از گلزنی بوده است.\"


بکام در ادامه تاکید کرد که نباید تنها از رونی توقع گلزنی داشت: \" او حتی اگر موفق به گلزنی هم نشود نقش مهمی را در تیم ایفا خواهد کرد. او همیشه به سختی برای تیم تلاش می کند و هم تیمی هایش را در موقعیت های مختلفی قرار می دهد.\"

بکام در رابطه با وضعیت تیم ملی کشورش در جام جهانی نیز گفت : \" من واقعا تحت تاثیر تیم روی هاجسون قرار گرفته ام. او گروه جوانی را دور هم جمع کرده  و این کار او بسیار ارزشمند است. مردم می پرسند آیا این بازیکنان جوان می توانند در رقابتی چنین مهم موفق باشند؟ پاسخ من به این سوال مطمئنا بله است.\"

     
آی اسپورت
2014-06-09 12:28:40
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر