فهرست
دکور استثتنایی و آقای بدلباس سورپرایزهای اولین برنامه عادل/2014 از سعادت آباد روی آنتن می رود
دکور استثتنایی و آقای بدلباس سورپرایزهای اولین برنامه عادل/2014 از سعادت آباد روی آنتن می رود

دکور استثتنایی و آقای بدلباس سورپرایزهای اولین برنامه عادل/2014 از سعادت آباد روی آنتن می رود

آی اسپورت – از امشب پخش ویژه برنامه  شبکه 3 تلویزیون برای  جام جهانی آغاز خواهد شد و علاقه مندان فوتبال منتظرند تا ببینند عادل و دوستانش امسال و در این دوره از جام جهانی چه کار ویژه ای برای میخکوب کردن شان پای تلویزیون انجام داده اند.
عادل فردوسی پور به عنوان تهیه کننده و مرد شماره یک  این برنامه که 2014 نام دارد با همان تیمی که برنامه فوتبال 120 را جمعه شب ها روی آنتن شبکه ورزش می برد کار خواهد کرد  واز چندین روز قبل دنبال تهیه و تدوین آیتم ها و موارد مربوط به  برنامه ای ویژه برای جام جهانی خواهد بود.
قرار است فردوسی پور به همراه رضا جاودانی و محمد حسین میثاقی این برنامه زنده را اجرا کنند.برنامه ای که از امشب آغاز و تا پایان جام از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.
ظاهرا عوامل این برنامه برای هر چه بهتر شدن این جنگ فوتبالی شبانه زحمات زیادی کشیده اند.  گفته می شود یکی از اتفاقات خوب آن دکور کاملا منحصر به فرد و زیبای آن خواهد بود که حتما مورد توجه دوستداران فوتبال قرار خواهد گرفت.ظاهرا این دکور ساده اما بسیار شیک و خلاقانه درست شده و باید از همین حالا منتظر تعریف و تمجیدهای میهمانان و کارشناسان برنامه از خلاقیت به کار رفته در تهیه آن بود.
البته به رسم معمول برنامه های عادل همکاران او قصد ندارند آیتم های جدید و ویژه این جنگ فوتبالی را لو بدهند و از جزئیاتش حرفی بزنند اما گفته می شود 2014  هم  مثل فوتبال 120 ریتم یکنواخت و کسل کننده ای نخواهد داشت و به فراخور اتفاقات روز جام جهانی آیتم های ویژه و جالبی در لابه لای آن گنجانده خواهد شد.ضمن اینکه طبیعی است مواردی مثل معرفی شهرها و ورزشگاه های میزبان جام جهانی و برسی پروفایل تیم های حاضر در جام هم در بین آیتم های مهیج و جدید قرار گیرد.
همچنین نکته جالب اینجاست که دکور این برنامه در استودیو 14 شبکه سوم سیما  قرار نگرفته  و در شبکه پرس تی وی واقع در سعادت آباد  روی آنتن می رود.
فردوسی پور برای اولین برنامه اش که امشب ساعت 23 روز آنتن خواهد رفت یک سورپرایز بزرگ و ویژه دارد.کارلوس دونگا کاپیتان تیم قهرمان جهان در سال 1994 و سرمربی تیم ملی برزیل در جام جهانی گذشته که با انتقادهای جالب فردوسی پور مبنی بر بدلباس بودنش مواجه می شد امشب اولین میهمان برنامه 2014 خواهد بود و محور این برنامه هم کشور برزیل ،بررسی تمام مسائل و موارد مربوط به کشور میزبان و البته تیم ملی این کشور است.
همچنین فردوسی پور سعی دارد در برنامه امسالش از کارشناسان بنام و حتی بین المللی برای تحلیل فنی بازی ها استفاده کند  و دیگر مثل گذشته از یکسری کارشناس ثابت  تکراری  بهره نخواهد برد تا از این طریق هم جذابیت های 2014 را بالا ببرد.
  ۵  
آی اسپورت
2014-06-09 14:03:08
نظر دهید

۵ نظر
-
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۵۸
اگه تو دکورش از توپای تقلبی جام جهانی مثل جام جهانی های قبلیاستفاده کنه خیلی مسخرس..در پیت ترین برنامه صدا وسیما یعنی ورزش ازنگاه دو..که کلا راجع فوتباله بعضی وقتام والیبال از این کارا میکنه
تی تی باتعصب
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۵۴
فوتبال 120 کجاش کسل کنندس واقعا عالیه
مهدی
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۴۴
ایشاله موفق باشه، کی از عادل بهتر
صادق
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۰۵
به نظر من فردوسی پور نخبه هست و بسیار وظیفه شناس
aliعلی
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۳۲
ساعت چند شروع میشه
؟!؟!؟؟!؟!؟!؟؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر