فهرست
لو: فشار سرمربی گری آلمان مرا اذیت نمی کند
لو: فشار سرمربی گری آلمان مرا اذیت نمی کند

لو: فشار سرمربی گری آلمان مرا اذیت نمی کند

آی اسپورت – یواخیم لو قصد دارد به 18 سال ناکامی کشورش در فتح جامی معتبر پایان دهد. سرمربی 54 ساله ی آلمان را در جام جهانی 2010 به نیمه نهایی رقابت ها رساند اما از کسب جام ناکام ماند.

او همچنین در یورو 2012 نیز بد کار نکرد و تا نیمه نهایی رقابت ها آلمان را پیش برد اما در نهایت این سوپر ماریو بود که کار آن ها را تمام کرد. 

امسال همه از یواخیم لو توقع قهرمانی در جام جهانی را دارند اما این سرمربی معتقد است این فشار ها او را اذیت نمی کند:\" من خودم را با کار کردن در شرایط سخت و فشارهای زیاد تطبیق داده ام. از کار کردن در چنین جوی لذت می برم.

ما تمام نقشه های خود برای رسیدن به هدفمان را طراحی کرده ایم.\"

لو همچنین در مورد شرایط تیمش در برزیل گفت: \" کمپ تمرینی ما فوق العاده است اما بهترین کمپ تمرینی دنیا نیز نمی تواند قهرمانی ما را تضمین کند. حتی اگر من قول قهرمانی نیز بدهم، باز هم تغییری در شرایط به وجود نخواهد آمد.تنها این عملکرد ماست که می تواند ضمانت دهنده ی قهرمانی ما در برزیل باشد.\"

لو در ادامه گفت: \" تنها چیزی که من می توانم بگویم این است که تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا فاتح جام شویم. ما کاملا آماده هستیم  و می خواهیم با قلب و روحمان در زمین مسابقه بازی کنیم. با این حال من نمی توانم بگویم که ما قهرمان جام جهانی می شویم.\"

     
آی اسپورت
2014-06-09 15:28:57
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر