فهرست
جنگ سلاطین دقایق آخر؛ «قلعه‌تایم» یا «یحیی‌تایم»؟
جنگ سلاطین دقایق آخر؛ «قلعه‌تایم» یا «یحیی‌تایم»؟

جنگ سلاطین دقایق آخر؛ «قلعه‌تایم» یا «یحیی‌تایم»؟

آی اسپورت - روی کاغذ چهار تیم برای قهرمانی در نیم‌فصل شانس دارند که تیم‎‌های پدیده و سپاهان به عنوان تیم‌های اول و دوم جدول رده‌بندی از بخت بیشتری برخوردار هستند. سپاهان که در این فصل و در خانه خودش هنوز شکست نخورده است به دنبال این است تا پدیده‌ای را شکست دهد که هنوز در خارج از خانه به هیچ تیمی نباخته است. طلایی‌پوشان برای رسیدن به قهرمانی نیم‌فصل باید از سد حریف سرسخت خود بگذرند و در سوی مقابل نماینده مشهد هم برای رسیدن به عنوان قهرمانی نیم‌فصل اول به گرفتن حداقل امتیاز احتیاج دارد.

مشخصه اصلی صدرنشین فعلی لیگ، زهردار بودن آنها در دقایق پایانی است. پدیده در این فصل با احتساب جام حذفی 22 گل زده که 14 گل از دقیقه 75 به بعد بوده است. آنها در این دقایق به هیچ تیمی رحم نمی‌کنند و هر لحظه ممکن است دروازه‌ای را باز کنند. در همین بازی قبل مقابل سایپا هم چنین اتفاقی رخ داد و محمد قاسمی‌نژاد موفق به گلزنی در دقیقه 82 شد. همین عملکرد جالب توجه باعث شده تا رسانه‎ها لقب «یحیی تایم» را برای این دقایق تیم یحیی گل‌محمدی سرمربی پدیده در نظر بگیرند.

لقبی که پیش از او به سرمربی تیم حریف بعدی او داده شده است. امیر قلعه‌نویی چند سال وارث این پسوند در فوتبال ما بود. «قلعه‌تایم» از زمان حضور نخست او در استقلال شکل گرفت. وقتی که تیمش در دقایق پایانی موتورش روشن می‌شد و کامبک می‌زد و کسی جلودار آنها نبود. حالا قلعه‌نویی باید به مصاف شاگرد سابق خود برود. یک جنگ تمام‌عیار در میان احترامات فراوان.

بازی سپاهان و پدیده را حتما تماشا کنید اما از دقیقه 75 به بعد و در 15 دقیقه پایانی حتما با دقت بیشتری آن را دنبال کنید. در این مسابقه مشخص می‌شود که از بین قلعه‌نویی و یحیی گل‌محمدی کدام یک صاحب پسوند «تایم» خواهند بود.

ایلنا

۵    
آی اسپورت
2018-11-27 20:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر