فهرست
جاگیلکا: مدافعان انگلیس آماده مهار بالوتلی هستند
جاگیلکا: مدافعان انگلیس آماده مهار بالوتلی هستند

جاگیلکا: مدافعان انگلیس آماده مهار بالوتلی هستند

آی اسپورت- فیل جاگیلکا، مدافع تیم ملی انگلیس، اعلام کرد که مدافعان این تیم با دیدن فیلم های بازی های ماریو بالوتلی، آماده مهار کردن مهاجم اصلی آتزوری در اولین دیدار سه شیرها در جام جهانی هستند.

انگلیسی ها در اولین دیدار جام جهانی مقابل ایتالیا قرار خواهند گرفت و آنطور که جاگیلکا ادعا کرده، مدافعان این تیم آماده روبرو شدن با ماریو بالوتلی هستند.

کاپیتان اورتون به خبرنگاران گفت:\" او وظایفی متنوعی در تیمش برعهده دارد اما می تواند گل هم بزند.

او توانایی خارق العاده ای دارد و قدرت شوتش نیز به ویژه با این توپ ها (جام جهانی) خارق العاده است.

اطمینان از این که او نتواند از فاصله ی دور دروازه ما را تهدید کند برای ما بسیار سخت خواهد بود. امیدوارم ما تصمیمات درستی را بگیریم و امتیازات نصیب ما شود.\"

با توجه به حضور لویس سوارس از لیورپول در تیم اوروگوئه، رقیب دوم انگلیس در گروه D، بالوتلی تنها نام آشنا برای مدافعان انگلیس در آمریکای جنوبی نیست.

و جاگیلکا معتقد است که فعالیت گری نویل، کمک مربی انگلیس، به عنوان یک متخصص تلویزیونی، زاویه دید دیگری را به هنگام طراحی نحوه مواجهه با مهاجمان، در بحث های تیمی وارد می کند.

\"ما الان نیز می دانیم در مواجهه با مهاجمان چگونه بازی کنیم، چرا که آن ها را می شناسیم، اما فیلم های ویدئویی زیادی هم برای این منظور در دست ما است.

ما سه آنالیزور ویدئویی داریم و گری نویل هم چیزی بیش از یکی دو فیلم ویدئویی در اختیار ما قرار می دهد.

\"ما تمام تجهیزاتی که مورد نیاز است را داریم و از آن جا که بازی ایتالیا را در پیش رو داریم نمی توانیم به بازی های بعد از آن الان فکر کنیم. امیدوارم ما این بازی را به خوبی پشت سر بگذاریم و بعد از آن دیدارهایی در مقابل اروگوئه و کاستاریکا را خواهیم داشت.\"

     
آی اسپورت
2014-06-09 16:51:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر