فهرست
دوراهی پیچیده‌ی محمد نوری/ استقلال یا رفاقت؟
دوراهی پیچیده‌ی محمد نوری/ استقلال یا رفاقت؟

دوراهی پیچیده‌ی محمد نوری/ استقلال یا رفاقت؟

آی اسپورت- وقتی محمد نوری می‌گوید: «قلعه‌نویی همیشه مرا می‌خواهد» بحث پیشنهاد استقلال به او را باید جدی گرفت. وقتی محمد نوری مقابل دفتر باشگاه پرسپولیس از لیدرهای تیم درخواست می‌کند «اگر یه تیم دیگری رفتم به من فحش و ناسزا ندهید» پس باید انتقال او به استقلال را باز هم جدی‌تر گرفت. چون فقط انتقال به استقلال است که می‌تواند برای کاپیتان پرسپولیس از این خطرها داشته باشد.

اما برای محمد نوری علاوه بر احتمال استقلالی شدن، یک گزینه دیگر هم وجود دارد. نوری رفاقت دیرینه‌ای با علیرضا نورمحمد مدافع پرسپولیس دارد و این دو نفر که جدایی‌شان از پرسپولیس قطعی است بدشان نمی‌آید فصل جدید را در یک تیم کنار هم بگذرانند. تا به امروز دو تیم پیشنهاد جدی‌شان را برای جذب همزمان این دو بازیکن ارائه داده‌اند. یکی گسترش فولاد تبریز و دیگری ذوب‌آهن اصفهان که یحیی گل‌محمدی را روی نیمکت دارد.

شنیده‌ها حاکی از این است که علیرضا نورمحمدی به باشگاه گسترش فولاد بسیار نزدیک شده و مذاکراتنش با این تیم تبریزی به خوبی پیش رفته است. احتمال این‌که محمد نوری هم به سمت تبریز بپیچد و با این کار خودش را از شر حواشی پیوستن به استقلال راحت کند کم نیست. حتی احتمال این‌که دوقلوها دست در دست هم به سمت اصفهان تغییر مسیر بدهند هم وجود دارد. باید دید نوری کدام گزینه را انتخاب می‌کند. یاغی شدن یا همراهی با رفیق شفیق قدیمی.

  ۴  
آی اسپورت
2014-06-09 16:59:34
نظر دهید

۴ نظر
بارانداز
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۴۸
هر چه نویسنده مطلب دوست داشته باشه!
سام
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۵۲
فک کنم پرسپولیس نمونه بره ذوب.البته اگه بخواد عافیت طلبی کنه،تهران می مونه یا بره نفت یا پیکان.
محمد استقلالی44444444
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۴۷
اخه چرا قلعه نوعی هر چی پرسپولیسه آورده استقلال؟
تعصبت کجا رفته امیرخان؟
اون از قاضی و پژمان نوری حالا هم نوبته بعدیه؟؟؟؟؟؟؟
-
سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۳۲
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر