فهرست
قوچان نژاد: گل قشنگی زدم!/ امیدوارم در جام جهانی هم شرایطمان خوب باشد
قوچان نژاد: گل قشنگی زدم!/ امیدوارم در جام جهانی هم شرایطمان خوب باشد

قوچان نژاد: گل قشنگی زدم!/ امیدوارم در جام جهانی هم شرایطمان خوب باشد

 آی اسپورت- رضا قوچان نژاد مهاجم تیم ملی کشورمان روز پیش و در دیدار با ترینیداد و توباگو بار دیگر برای تیم ملی گلزنی کرد تا شمار گل های ملی اش به عدد 10 برسد. هر چند دیدار روز قبل رسمی نبود . رضا قوچان نژاد درباره این دیدار  می گوید: بازی خوبی بود و بازیکنان امروز خیلی خوب بازی کردند. در نیمه اول فشرده و تاکتیکی بازی کردیم و معتقدم از لحاظ تیمی نیز بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشتیم. در واقع از لحاظ تیمی خیلی خوب کار کردیم. باهم پرس کردیم و در نهایت با یک سیستم کامل حمله کردیم که باعث شد پیروز  میدان باشیم.

وی در ادامه بیان کرد: بازی چند روز پیش ترینیداد و توباگو با آرژانتین را آنالیز کردیم. در واقع تیم آرژانتین به سختی برابر این تیم به گل رسید .
قوچان نژاد گفت: در نیمه اول حاج صفی گل خیلی قشنگی زد و در نیمه دوم هم تیم ایران بازی را خوب ادامه داد. معتقدم امروز بازی خوبی را انجام دادیم امیدوارم و تا هفته بعد که رقابتهای جام جهانی آغاز می شود، به همین صورت ادامه می دهیم.
وی درباره گلی که برابر این تیم به ثمر رساند گفت: روی یک حرکت خیلی قشنگ که با همکاری و پاسکاری بین من، حیدری و داژگه وجود داشت به گل رسیدیم. حیدری از طرف راست با من پاسکاری کرد و بعد از آن پاسکاری که بین من و اشکان به وجود آمد در منطقه 18 قدم تشخیص دادم تا از چه زاویه ای توپ را وارد دروازه کنم که در نهایت با به ثمرر سیدن گل، فکر می کنم گل قشنگی وارد دروازه ترینیداد و توباگو شد. این گل به نظر من خیلی هم شیرین بود و البته شروع آن و همکاری تیمی که بوجود آمد بهتر و شیرین تر بود.
     
آی اسپورت
2014-06-09 17:03:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر