فهرست

پودولسکی: آلمان در مرحله گروهی کار دشواری دارد

آی اسپورت- لوکاس پودولسکی، ستاره تیم ملی آلمان، معتقد است که تیمش برای عبور از مرحله گروهی جام جهانی کار دشواری در پیش دارد.

شاگردان یواخیم لوو در گروه G با تیم های پرتغال، غنا و آمریکا همگروه هستند و علی رغم رسیدن به نیمه نهایی دو جام جهانی قبلی، پودولسکی اعلام کرد برای عبور از مرحله گروهی، باید بهترین بازی های شان را به نمایش بگذارند.

او به خبرنگاران گفت:\" فکر می کنم با قرعه دشواری روبرو شدیم زیرا پرتغال ستاره ای مانند کریس رونالدو را دارد و بازیکنان دیگری که می توانند موقعیت های گلزنی زیادی ایجاد کنند.

آمریکا هم یک مربی آلمانی دارد و این دیداری ویژه برای اوست. غنا هم مانند همه تیم های آفریقایی، با 110 درصد توان بازی خواهد کرد.

شرایط آسانی نیست اما من فکر می کنم ما تیم قدرتمندی داریم و می خواهیم از این گروه صعود کنیم و نمایش های خوبی در جام جهانی ارائه بدهیم. ما می خواهیم برای قهرمانی بجنگیم.\"

پودولسکی همچنین معتقد است که در صورت عبور از مرحله گروهی، تیم هایی مانند آرژانتین و برزیل می توانند بیشترین خطر را برای آنها ایجاد کنند.

\" اصلا کار ساده ای نیست؛ در حالی که بعضی ها فکر می کنند آلمان می تواند به برزیل برود و قهرمان شود. خیلی ها فکر می کنند همه چیز تمام است اما تیم های زیادی هستند، به ویژه تیم های آمریکای جنوبی، که می توانند به قهرمانی برسند.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-09 17:55:04
نظر دهید

۱ نظر
پویا لوس بلانکوس
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۵
ایول پودولی!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر