فهرست
ویرینیا: بازگشت رونالدو، بهترین اتفاق برای تیم پرتغال بود
ویرینیا: بازگشت رونالدو، بهترین اتفاق برای تیم پرتغال بود

ویرینیا: بازگشت رونالدو، بهترین اتفاق برای تیم پرتغال بود

آی اسپورت-ویرینیا، هافبک تیم ملی پرتغال، بازگشت کریس رونالدو به تمرینات این تیم، را بهترین خبر برای سلسائوی اروپا در آستانه جام جهانی توصیف کرد.

ستاره رئالی ها که در چند هفته گذشته از ناحیه همسترینگ دچار آسیب دیدگی بود، از روز گذشته به تمرینات پرتغال برگشت و انتظار می رود در اولین دیدار جام جهانی مقابل آلمان به میدان برود.

پرتغال در دیدارهای دوستانه اخیر بدون رونالدو مشکلانی داشت و در دیدار مقابل مکزیک، به سختی به پیروزی رسید. آنها امروز در دیداری دوستانه مقابل ایرلند قرار خواهند گرفت و ویرینیا از اینکه رونالدو به تیم برگشته، خوشحال است.

او به خبرنگاران گفت:\" برای ما مهم است که بدانیم رونالدو تا چه اندازه آماده است. حضور در تیم به سایر بازیکنان انگیزه می دهد. حضور او برای ما و برای پرتغال بسیار مهم است زیرا می تواند کمک زیادی به تیم بکند.

فکر می کنم آخرین تمرین پاسخ سوالی که همه به دنبالش هستند، را داده است. فکر می کنم این تمرین نشان داد که او برای کمک به تیم آمده و همه ما از این موضوع خوشحال هستیم.

ما امیدواریم شرایط به همین شکل ادامه پیدا کند؛ بدون اینکه بازگشت او انتظارات زیادی از تیم ایجاد کند. معتقدم بازگشت او بهترین اتفاق چند روز اخیر برای ما بود.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-09 20:13:48
نظر دهید

۱ نظر
باقری
پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۰۱
خوبه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر