فهرست
حاج محمد منتفی شد، پرسپولیس به سراغ دو گزینه دیگر رفت/ به اضافه سی!
حاج محمد منتفی شد، پرسپولیس به سراغ دو گزینه دیگر رفت/ به اضافه سی!

حاج محمد منتفی شد، پرسپولیس به سراغ دو گزینه دیگر رفت/ به اضافه سی!

آی اسپورت - امین حاج محمد یکی از مهره های پرشمار حاضر در لیست خرید دایی بود که باشگاه موفق به جذب شان نشد. نفتی ها رقمی نزدیک به یک میلیارد تومان را برای صدور رضایتنامه پدیده شان در لیگ سیزدهم در نظر گرفتند و این رفتار موجب شد همه پیشنهاددهنده های این بازیکن قید خرید او را بزنند. حالا از دو بازیکن به عنوان آلترناتیوهای حاج محمد برای حضور در پرسپولیس نام برده می شود. دو بازیکنی که یکی شان در تراکتور توپ می زند و تمایلی به ادامه همکاری با این تیم ندارد و دیگری در تیم نفت تهران همبازی حاج محمد است.

 احمد آل نعمه و فرشید طالبی دو بازیکنی هستند که باشگاه پرسپولیس برنامه هایی برای جذب حداقل یکی از آن ها در نظر گرفته است. فرشید که بهترین دوران فوتبال اش را ذوب سپری کرد، احتمالا با خاطره اخراج هایش مقابل استقلال با پیراهن سپاهان به یاد آورده می شود. او در ابتدای فصل گذشته راهی تراکتور شد و در سایه زوج محمد نصرتی و مرتضی اسدی، در محموع 17 بازی لیگ برتری برای این تیم انجام داد. احمد آل نعمه اما یکی از کلیدی ترین بازیکنان تیم نفت بود و تنها در 4 مسابقه برای این تیم به میدان نرفت. او یک بار نیز دروازه ذوب آهن را گشود و با دریافت 6 اخطار یکی از خشن ترین بازیکنان لیگ برتر لقب گرفت. احمد به ناگهانی ترین شکل ممکن مورد توجه کی روش نیز قرار گرفت و در لیست نهایی او برای رقابت های جام جهانی حاضر شد.

نکته مشترک هر دو بازیکن در نظر گرفته شده برای جانشینی دیگر گزینه نقل و انتقالاتی سرخپوشان، سن بالای آن هاست. آل نعمه 32 ساله و طالبی 33 ساله آلترناتیو خریدی شده اند که تنها 23 سال داشته است.  

     
آی اسپورت
2014-06-09 20:49:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر